Avatar użytkownika BackPackerBackPacker
Posty: 7 (po ~437 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 100
BackPacker
  15 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Witam ,
Jako profesjonalny fotograf od dawna zastanawiam się nad tym pomysłem a co wy o tym sądzicie ? Czy Grey pomógł Polaków żeby otworzyli się bardziej na takie inicjatywy ? :) Komentujcie a może robię wam sesje :)

Illuminati
Illuminati
  15 kwietnia 2015

Smyranie się pejczykiem i pozowanie z czerwoną kulką w mordzie to nie BDSM

Niereformowalny
Niereformowalny
  17 kwietnia 2015
BackPacker
BackPacker: Czy Grey pomógł Polaków żeby otworzyli się bardziej na takie inicjatywy


Ja myślę, że żaden film nie jest w stanie zmienic poglądów poszczególnych osób. Jeżeli ktoś się nie lubuje w takich klimatach to zapewne dalej tak jest.

BackPacker
BackPacker: co wy o tym sądzicie ?


Zależy jak ów sesja byłaby przedstawiona, wszystko ma swoje GRANICE ;)
Avatar użytkownika BackPackerBackPacker
Posty: 7 (po ~437 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 100
BackPacker
  17 kwietnia 2015

Hehehe no nikt nie będzie oczekiwał żeby model lub modelka liczył do 6 ;) I tak zgadza się że jeden film nie zmieni pewne rzeczy tak o ale mi się wydaję że więcej osób mysli o tym tylko nie mogą wrazić emocje lub opowiadać :)

Avatar użytkownika BackPackerBackPacker
Posty: 7 (po ~437 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 100
BackPacker
  17 kwietnia 2015

Illuminati # właśnie to jest początek dyskusji więc opowiadasz może nam co to jest dla ciebie ? :)

Niereformowalny
Niereformowalny
  17 kwietnia 2015
BackPacker
BackPacker: nie mogą wrazić emocje lub opowiadać :)


Nie rozumiem tego, jak można się wstydzić takich tematów ze swoim partnerem- wszystko jest dla ludzi ponoć ;) a nutka wiekszej dominacji chyba nikomu nie zaszkodziła ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
wpis jest ukryty
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  17 kwietnia 2015

Profesjonalne sesje zdjęciowe wywołują w rezultacie wiele emocji. I o to chodzi. Ich rodzaj zależny jest o fotografa, jego pomysłu, nie ukrywajmy też zapotrzebowania.

BackPacker
BackPacker: I tak zgadza się że jeden film nie zmieni pewne rzeczy tak o ale mi się wydaję że więcej osób mysli o tym tylko nie mogą wrazić emocje lub opowiadać :)

Nikogo na nie na pewno nie namówisz siłą...

BackPacker
BackPacker: Czy Grey pomógł Polaków żeby otworzyli się bardziej na takie inicjatywy ?

Nie.

BackPacker
BackPacker: Komentujcie a może robię wam sesje :)

Lepszą zachętą byłoby wyrażenie własnego poglądu na temat danego rodzaju sesji, aniżeli oferowanie jej na forum, w dodatku na zasadzie "coś za coś"... -,-.

P.S.
BackPacker
BackPacker: że więcej osób mysli o tym tylko nie mogą wrazić emocje lub opowiadać

Nie chcą o tym głośno mówić/pisać bo nie chcą/nie mają potrzeby się z tym afiszować.
Osoby z kręgów danego fetyszu swobodnie znajdą kogoś, kto zajmuje się takim rodzajem fotografii.
Także, zagłąb się w dane środowisko :ziober2:.
PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  21 kwietnia 2015

Trochę jak Sadam Husajn wyglądasz na avku.. xD

A co do sesji to co kto lubi.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.