xXxRQ7xXx
Posty: 12 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 314
wpis jest ukryty
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  5 grudnia 2014
xXxRQ7xXx
xXxRQ7xXx: Wiem ze może smieszne jest to ze o to pytam ale tak samo smieszne jest to ze usuneli mi tą fotke

Cześć, Twoje pytanie nie jest śmieszne. Wynika jedynie z niedopatrzenia/niedoczytania - akceptując regulamin warto zapoznać się z całą jego zawartością. A tam jest odnośnik do zasad uwzględniających dodawanie fotek: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_

Także:
"... 4. Nie wolno dodawać zdjęć:
a) które mogą obrazić czyjąś godność, dotyczy to przede wszystkim fotek /wszystkie albumy/:
- na których widnieją obraźliwe napisy (np JP, HWDP, albo Monika/Paweł to .. /wulgaryzmy/ );
- zdjęcie z palcem środkowym;
b) które są drastyczne; ..."

Ewentualne pytania możesz skierować do FP http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele , ewentualnie poprzez http://www.fotka.pl/kontakt#formularz .

Pozdrawiam :-)
xXxRQ7xXx
Posty: 12 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 314
xXxRQ7xXx
  5 grudnia 2014

Ale prosze cie bardzo oni mi pisza ze obrazliwe spoko ja to rozumiem ale tutaj nie ma dzieci co maja po 5 lat badzmy poważni dla mnie to jest przesada i tyle bo ja nie kieruje tych faków do nikogo konkretnego tylko tak po prostu sa wystawione tak nikogo tym nie obrażam dla mnie to duża przesada i tyle...

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  5 grudnia 2014
xXxRQ7xXx
xXxRQ7xXx: ale tutaj nie ma dzieci co maja po 5 lat

Może dzieci nie ma, ale są osoby nieletnie jak i dorosłe, które powszechnie odbierają gest palca środkowego jako obraźliwy.
Miano by takiego typu fotki tutaj dopuścić jako takie okej? Co by to dało? Masę zdjęć pokazujących rączki..., które leczą ego na pokaz... no no noooo.

Zadaj sobie teraz pytanie: czy codziennie spotykane przez Ciebie osoby machają w ten sposób paluszkami? Wątpię.
Ogólna kultura taki gest gani. Jedynie zacieśniony krąg osób uważa to za zachowanie normalne, aczkolwiek kierunkuje je w negatywny sposób, jako odzwierciedlenie pogardy. No bo przecież nie ma - przykładowo - mody na zdobienie paznokci u palców środkowych dłoni d83dde02, jako zwyczaju kulturowego powszechnego, obowiązującego np. urzędowo/formalnie.

Reasumując: skoro dokumentowanie wątpliwej gestykulacji jest dla Ciebie normalne, miej sobie takie fotki na pc, etc. Bądź fajny wśród swoich znajomych... A tutaj... cóż, zaakceptowałeś regulamin/zasady - dostosuj się.

xXxRQ7xXx
xXxRQ7xXx: i tyle...

Również pozdrawiam vol.2 :D.
xXxRQ7xXx
Posty: 12 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 314
xXxRQ7xXx
  5 grudnia 2014

Dobra wisi mi to ale dla mnie to przesada i tyle straszne bo faka pokaże smiech na sali ;/ dobra jak usunać ten temat ???

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  5 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
xXxRQ7xXx
xXxRQ7xXx: dobra jak usunać ten temat ?

Założonego tematu nie usuniesz.
Możesz edytować (ikonka/obrazek ołówka widoczny w tym czasie koło strzałki cytowania w prawym rogu posta) wypowiedzi do czasu pięciu minut od ich dodania/zatwierdzenia enter-em.
Sprawa została przedyskutowana i jest ok :-).
xXxRQ7xXx
Posty: 12 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 314
xXxRQ7xXx
  5 grudnia 2014

Sprawa jest nie doje.:cenzura:.a a nie przedeskutowana :D smiech na sali i tyle zdania nie zmienie...

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  5 grudnia 2014
xXxRQ7xXx
xXxRQ7xXx: Sprawa jest nie doje..a a nie przedeskutowana :D smiech na sali i tyle zdania nie zmienie...

Proszę nie klnij na forum - czym innym jest zastąpienie całego wyrazu emotką, a jego tuszowanie naprowadzające na słowo tutaj niewskazane.

xXxRQ7xXx
xXxRQ7xXx: zdania nie zmienie...

Możesz wyrażać emocje w sposób kulturalny, ale zachowanie, które teraz pokazujesz nie świadczy dobrze o Tobie. Takim ogarnięciem wiele nie osiągniesz.
xXxRQ7xXx
Posty: 12 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 314
xXxRQ7xXx
  5 grudnia 2014

Dobra koniec tematu Pozdro!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.