Dubhead
Dubhead
  9 lipca 2014 (pierwszy post)

elo, poleci mi ktos w miare tania lustrzanke ? Taka dla amatora cykajacego wschody zachody slonca , krajobrazy itp

Felka
Felka
  9 lipca 2014

jaki masz budzet

Dubhead
Dubhead
  9 lipca 2014

do 600 kupie w ogole cos za taka smieszna kwote?

Onil
Posty: 2 (po ~73 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Onil
  10 lipca 2014

jakąś używkę z kitowym obiektywem znajdziesz na allegro

Djtraxpl
Djtraxpl
  10 lipca 2014

dołóż kilka złoty i spróbuj poszukać canona eos 1100D na początek nawet z stockowym 18-55mm. Jak masz wyobraźnie i pomysły nawet tym zrobisz świetne zdjęcia

Felka
Felka
  11 lipca 2014

600zł? bez problemu kupisz nikona d40 , d60 , canona 400d , 450d

LostOf
LostOf
  18 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: do 600 kupie w ogole cos za taka smieszna kwote?

Sprawdź moją album zdjęć "Fotografie" i wpisy na forum fotografii, bo właśnie mnie obraziłaś. Sprzęt którym nieudacznie przeze mnie robione są te zdjęcia z 2 obiektywami, lampą zewnętrzną i plecakiem kupiłem prawie 2 lata temu za 470zł! Nieudacznie- bo nie wykorzystuje jeszcze wszystkim możliwości sprzętu, a gdzie nie spojrzysz na forach i w opiniach wszyscy chwalą owy sprzęt i wyciągają na piedestał, nawet obecni użytkownicy znacznie bardziej cenionych systemów [Cannon,Nikon], z własnego doświadczenia wspominają, że kitowe obiektywy innych systemów są niestety słabsze niż Zuiko Digital od których również zaczynali.. . Zapamiętaj tą nazwę: Olympus. Wg. najnowszego badania najlepsza marka na świecie, dopiero potem są nikony, canony i cała reszta [nikogo nie obrażając]. Technologicznie najbardziej zaawansowany sprzęt kompaktowy na chwilę obecną to również Olympus. Zacznij od Olympusa E-420- takiego ja posiadam lub od 510,520 które w zasadzie niczym nie różnią się od E-420 poza faktem że mają wbudowaną stabilizację obrazu [IS] w korpus co jest dość istotne i pomocne w dalszej drodze. Płacąc np. dwa razy tyle za renomę Nikona, bo to Nikon i jest ich tyle że dziury po myszach w spiżarni nimi można zatykać, same się zdjęcia lepsze nie zrobią. No chyba że chcesz Nikona bo to "szacun" i miliony twoich znajomych go mają i dziwią się że wszyscy takie same zdjęcia robią:) To już inna sprawa. Zaznaczam, że: nie miałem na celu nikogo obrazić,a argumenty nie są wyssane z Palca, wystarczy sprawdzić opinie osób które go miały i zmieniły system lub mają by się o tym przekonać. Nie ukrywam że ten system nie ma wad, ale to akurat złożona kwestia poglądów i potrzeb. Jakiego systemu byś nie wybrała,najpierw o nim poczytaj dopiero później poluj na okazje- To się znacznie bardziej opłaci :) I to jest to co powinnaś zapamiętać:) Pozdrawiać
Elciaaak
Elciaaak
  23 lipca 2014

Sprzedam nikona d3000 z gripem i torbą za 1200 zł :)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  24 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Sprzedam nikona d3000 z gripem i torbą za 1200 zł :)

chyba bardzo droga ta torba
Elciaaak
Elciaaak
  24 lipca 2014
joker4444
joker4444: Elciaaak: Sprzedam nikona d3000 z gripem i torbą za 1200 zł :) chyba bardzo droga ta torba


Do tanich nie należała bo to oryginalna nikona +grip i bateria oraz aparat w bardzo dobrym stanie i dlatego taka cena
FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  26 lipca 2014
joker4444
joker4444: chyba bardzo droga ta torba


d83ddc4d

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

Felka
Felka
  27 lipca 2014

koleżanka chyba nie załapała .... w sumie ja na początku też d83dde02

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.