gryzli435
gryzli435
  6 września 2013 (pierwszy post)

jak w temacie. Dopiero "raczkuję" więc nie ma co sie spodziewać nie wiadomo jakich efektów, ale na początek z pewnościa wystarczy. Próbka zdięć załączona w profilu:)
Jesli chodzi o miejsce to jestem dość elastyczny:)

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  6 września 2013

nie lepiej dac ogloszenie na maxmodelsach lub megamodelsach? tam pelno dziewczyn do zdjęc.

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

gryzli435
gryzli435
  6 września 2013
FabrykaUranu
FabrykaUranu: nie lepiej dac ogloszenie na maxmodelsach lub megamodelsach? tam pelno dziewczyn do zdjęc.


tam tez zapodałem:)
FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  6 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: tam tez zapodałem:)


tlyko ze tam najlepiej pisać do konkretnych osób i czekac az laskawie wejdą na konto i odpiszą;]
bo na forum to tez wątpie ze duzy odzew będzie;]
sam od czasu do czasu pisze osobiście i przewaznie po miesiącu lub dluzej przychodzi odpowiedź ze dana osoba jest chętna :D

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

gryzli435
gryzli435
  6 września 2013

Dzięki za info
tak właśnie zrobiłem
... a póki czas muszę uzbroić sie w podstawowe akcesoria (jakaś parasolka i wyzwalacz radiowy)
możesz jeszcze coś zapodać w co sie "uzbroić"?

gryzli435
gryzli435
  6 września 2013

zapomniałem o blendzie :)

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  6 września 2013

ja korzystam z jednej parasolki rozpraszającej 110cm, 3 chinskich wyzwalaczy Tetry, 2 starych manualnych lamp i jednej nowszej ktorą jako jedyna moge podpiąc na goracą stopke aparatu :] i ktora ostatnio razem z chinskim wyzwalaczem caluutka utopiona zostala w jeziorze i.... odziwo dalej działa, lampa jak i wyzwalacz xD i plus statyw oswietleniowy - najciezsze gówno z tego calego barlogu :D

wiesz jeszcze trzeba tak brac aby to wszystko mozna bylo ze soba zabrac;]

w co sie uzbroić jeszcze...hmm filtry korekcyjne na lampy, na obiektywy, dobrze tez w skladane małe softboxy, lampy z HSS, BATERIE!!! xD + ładowarkę do baterii;]

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

gryzli435
gryzli435
  6 września 2013

oj, oj, oj
narobiło sie tego:(
cóż, trzeba polować na okazyjne zakupy i hejka w plener:)
wielkie dzieki za info

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  6 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: oj, oj, oj narobiło sie tego:(


to to jeszcze nic...to jest 1/10 albo i 1/20 sprzętu takiego Syla Areny :D
chce jeszcze dokupic jeden statyw i parasolkę i skladane softboxy, byle najlżejsze:]

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  6 września 2013




masz przykladowe zestawy:D

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

gryzli435
gryzli435
  7 września 2013

wiesz...
póki co nawet nie ma się co porównywać z tuzami fotografiii
chociaż, jak to się mówi: "nie sprzęt jest twórcą fotki" a człowiek

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  7 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz... póki co nawet nie ma się co porównywać z tuzami fotografiii chociaż, jak to się mówi: "nie sprzęt jest twórcą fotki" a człowiek


ale tez bez tego sprzetu danej fotki by nie zrobil;]

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

gryzli435
gryzli435
  10 września 2013

no fakt :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.