Kathphotography
Kathphotography
  17 maja 2013 (pierwszy post)
Witajcie....
Jako że jestem tu z ekipy SB fotkowych pozwoliłam sobie po latach do Was zajrzeć w celu zaproszenia chętnych na wzięcie udziału w sesji zdjęciowej mojego autorstwa.
Jeśli są wśród Was osoby które chcą mieć fajna pamiątkę w formie zdjęć lub nowe fotki do swojej fotkowej galerii to zachęcam do zajrzenia do mnie na profil i zapoznania się z 'moja strona' gdzie znajuje się link do mojego portfolio.
Wszelkie szczegóły dogram indywidualnie na prv.

Serdecznie zapraszam

Kath_photography
Kathphotography
Kathphotography
  17 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie.... Jako że jestem tu z ekipy SB fotkowych pozwoliłam sobie po latach do Was zajrzeć w celu zaproszenia chętnych do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej mojego autorstwa. Jeśli są wśród Was osoby które chcą mieć fajna pamiątkę w formie zdjęć lub nowe fotki do swojej fotkowej galerii to zachęcam do zajrzenia do mnie na profil i zapoznania się z 'moja strona' gdzie znajuje się link do mojego portfolio. Wszelkie szczegóły dogram indywidualnie na prv.Serdecznie zapraszamKath_photography
Kathphotography
Kathphotography
  17 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kathphotography: Witajcie.... Jako że jestem tu z ekipy SB fotkowych pozwoliłam sobie po latach do Was zajrzeć w celu zaproszenia chętnych do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej mojego autorstwa. Jeśli są wśród Was osoby które chcą mieć fajna pamiątkę w formie zdjęć lub nowe fotki do swojej fotkowej galerii to zachęcam do zajrzenia do mnie na profil i zapoznania się z 'moja strona' gdzie znajuje się link do mojego portfolio. Wszelkie szczegóły dogram indywidualnie na prv.Serdecznie zapraszam Kath_photography
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.