Avantt
Avantt
  9 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Mam Canona 450D, który nie ma wbudowanego stabilizatora obrazu i używam 50mm f/1.8, który również go nie posiada. Moje pytanie jest takie, czy w jakikolwiek sposób mogę go zaaplikować? Coś dokupić?

NazwaProfilu
NazwaProfilu
  9 sierpnia 2012

nie ma chyba czegos takiego jak jakis oddzielny stabilizator:woot:
albo masz obiektyw ze stabilizacja albo body...
nie wiem na cholere Ci jakies stabilizatory przy ogniskowej 50 i swietle 1,8? nie zrobisz zdjecia z reki normalnego? przeciez 1,8 to jasno. zakladam ze jeszcze masz ta 50 z af....

ja np uzywam pentacona 50/1.8 na m42 caly manualny... normalnie daje rade zdjecia zrobic nawet przy kapke dluzszych czasach...
stabilizacja raczej bedzie najwiecej dawala przy dluzszych ogniskowych jakies 100mm lub 200 i wyzej...

jak nie dajesz rady utrzymac to albo zmniejsz se czas,przyslone, podbij iso albo kup po prostu statyw, wyceluj i zrob zdjecie...
mysle ze jak potrenujesz troche to normalnie uda ci sie zdjecie zrobic... chyyba ze chcesz nocne to sie zaopatrz w statyw najlepiej

JuIia
JuIia
  11 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czy w jakikolwiek sposób mogę go zaaplikować? Coś dokupić?

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma chyba czegos takiego jak jakis oddzielny stabilizator

No raczej, albo ma albo nie.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  11 sierpnia 2012

nie ma czegoś takiego
albo odpowiednio krótki czas albo statyw
nie wiem czy są jakieś 50 ze stabilizacją ...przy tej ogniskowej da się żyć bez tego

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.