Hala124
Hala124
  16 czerwca 2012 (pierwszy post)

Poszukuję fotografa (osobę chętna do zrobienia sesji w terenie) zdjęcia dotyczyłyby mnie i konia :). Oczywiście darmowo. Nie musi to być super specjalista :)

oscaro
oscaro
  16 czerwca 2012

Koń ładniejszy. Konia mogę sfotografować.

Strobista
Strobista
  17 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście darmowo.

cycki tez bys za darmo pokazywała??:ziober2:
gvnia
gvnia
  21 czerwca 2012

Ja tam mogę robić zdj;-) lubie to i umiem. :-)

gvnia
gvnia
  21 czerwca 2012

Ale Ty z Poznania

oscaro
oscaro
  23 czerwca 2012

Aż się rozpłakałem? Ty umiesz robić zdjęcia?:) Ty dziecko drogie tylko naciskasz na spust aparatu a potem jeszcze dodatkowo psujesz zdjęcie różnorakimi filtrami.

gvnia
gvnia
  25 czerwca 2012

Brak słów...

ChodzPrzytulMnie
ChodzPrzytulMnie
  26 czerwca 2012

ładna dziewczyna co się czepiacie :) też szukam fotografa do sesji z jednorożcem.

razotka
razotka
  26 czerwca 2012

od tego są portale dla początkujących modelek, modeli, fotografów.Tutaj jest zbyt małe zainteresowanie.Idźcie i nie błądźcie dalej

Felka
Felka
  28 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i umiem.

Boże kochany , nie załamuj mnie :(
a ja myslalam ze umiem robic zdjecia :( bo tez naciskam guzik ;( ale ty masz fajniejsze zdjecia.
gvnia
gvnia
  28 czerwca 2012

Ludzie na tym forum są straszni. Nie mili i czepiaja się wszystkiego. Nie rozumiem tego.to jest straszne jak ludzie tu sobie odp. Brak kultury, aż przykro to pisać...:-(

oscaro
oscaro
  28 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie na tym forum są straszni. Nie mili i czepiaja się wszystkiego

Jeśli coś prezentujesz publicznie to licz się z tym ze ktoś to szczerze oceni.
gvnia
gvnia
  28 czerwca 2012

Ok. Szczerość to podstawa,ale można to w inny sposób okazywać. Pisać "ładniej" j.polski jest bogaty nie ma problemu żeby wulgarne słowa zastępować innymi. To nie jest takie trudne tylko trzeba pomyslec chwilę zanim się coś napisze.!!!

oscaro
oscaro
  28 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: j.polski jest bogaty nie ma problemu żeby wulgarne słowa zastępować innymi.

Oświeć mnie proszę które słowa w mojej wypowiedzi na temat Twoich zdjęć były wulgarne?
Felka
Felka
  28 czerwca 2012

wulgarne było to,ze skrytykowali wszyscy a nikt nie napisal , jaki sliczne zdj pieeekniutenkie sweetasne cudenko i wgl bral bym cie mihihihih x333 loffciam i kochfciam twe zdj

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.