NazwaProfilu
NazwaProfilu
  10 czerwca 2012 (pierwszy post)

witam

mam pewien problem, stoje przed wyborem obiektywu do d3100 bo kita musze zwrocic koledze. I jak narazie te dwa w/w zostaly szczególniej zauwazone przeze mnie.
T za 820zl lub N za 800zl.
no i nie wiem ktory wziazc pod uwage.
obiektyw przede wszystkim sluzyl mi bedzie do zdjec przy kiepskim swietle(choć tez nie zawsze) ze zdalnie odpalanymi lampami wiec dobrze by bylo gdyby AF dawal rade w ciemniejszych sytuacjach.

moze macie jakies inne propozycje?
fajnie by bylo zmiescic sie w tych 8 stowkach.

Pzdr

oscaro
oscaro
  10 czerwca 2012

TO są zupełnie dwa różne obiektywy. Jeśli zależy CI na świetle to ... jak myślisz który ma lepsze światełko?

NazwaProfilu
NazwaProfilu
  10 czerwca 2012
oscaro
oscaro: TO są zupełnie dwa różne obiektywy. Jeśli zależy CI na świetle to ... jak myślisz który ma lepsze światełko?

racja sa rozne, tamron rzecz jasna jest jasniejszy ale czytalem na necie ze mozna natrafic na egzeplarze z BF/FF:woot:
oscaro
oscaro
  10 czerwca 2012

To bierzesz puchę idziesz do sklepu i przymierzasz. Ewentualnie jak kupujesz przez neta to masz 10 dni na zwrot. Więc w czym problem?
Ja osobiście za każdym razem jak kupuje szkło biorę puchę i mierze jak się sprawuje z moją puchą/puchami

NazwaProfilu
NazwaProfilu
  11 czerwca 2012
oscaro
oscaro: To bierzesz puchę idziesz do sklepu i przymierzasz. Ewentualnie jak kupujesz przez neta to masz 10 dni na zwrot. Więc w czym problem? Ja osobiście za każdym razem jak kupuje szkło biorę puchę i mierze jak się sprawuje z moją puchą/puchami

wlasnie wzielem i okazalo sie ze nie jest kompatybilny bo nie trybi af bo mieli jakas starsza wersje:]
Szukam dalej:)

BTW temat do zamknięcia:)
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  13 czerwca 2012

tamrona z silnikiem za taka kase nie kupisz

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.