NazwaProfilu
NazwaProfilu
  3 kwietnia 2012 (pierwszy post)

czesc

mam pytanie otóż moge wybrac sie we wrześniu na studium o profilu fototechnik (2 letnie) no i załóżmy że szkolę tę bym skończył/zdal exzaminy itp Jaka wtedy jest szansa (i gdzie) znalezienia pracy w tym zawodzie np w Warszawie wiecie może?
i czy to wgle dzisiaj sie by opłacało i dało by żyć normalnie będac w tym zawodzie?

pozdrawiam

Dolny
Dolny
  3 kwietnia 2012

że tak powiem, bardziej liczą się umiejętności jakie posiadasz i jakie zdjęcia robisz , niż teoria , chociaż teoria też ważna . Chociaż gdy bedziesz miał teorie ,a nie będziesz umiał zdjęć robić to nikt Cie nie weźmie.

Możesz poszukać pracy w jakieś agencji reklamowej czy samemu robić sesje modelką lub sesje ślubne...

Mój za zdjęcia na ślubie bierze 2600 więc gdybyś miał 4 sesje w miesiącu to już jest fajna sumka.

NazwaProfilu
NazwaProfilu
  3 kwietnia 2012
Dolny
Dolny: że tak powiem, bardziej liczą się umiejętności jakie posiadasz i jakie zdjęcia robisz , niż teoria , chociaż teoria też ważna . Chociaż gdy bedziesz miał teorie ,a nie będziesz umiał zdjęć robić to nikt Cie nie weźmie.

nie no wiadomo:)

Dolny
Dolny: Możesz poszukać pracy w jakieś agencji reklamowej czy samemu robić sesje modelką lub sesje ślubne... Mój za zdjęcia na ślubie bierze 2600 więc gdybyś miał 4 sesje w miesiącu to już jest fajna sumka.

tylko ze jedynym problemem bylo by zaistnienie na rynku i sie utrzymanie...

a co sadzicie o studium fotografii reklamowej?
pytam tak o to wszystko bo zalezyałoby mi na rozwinięciu zainteresowania fotografią w jakijeś szkole pod okiem fachowców no i w przyszlosci mozliwe znalezienie oferty pracy w tej dziedzinie.

a też pytam na tym portalu bo kolega ktory ma tu jakes konto polecil zapytać sie tych osób co tu przesiaduja bo "wiedzą co mówią":]

takze fajnie by bylo jakbyście pomogli mi rozwiac wszystkie wątpliwości:)
heyabanana
Posty: 4 (po ~350 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
heyabanana
  5 kwietnia 2012

jestem na 3 semestrze fototechnika, po pierwsze bez lustrzanki nie masz tam po co iść. Ja osobiście preferuje prace w studiu dlatego jeszcze nie kończąc szkoły zakładam takowe w domu i już mozna na tym zarabiać, Najbardziej opłacalna jest fotografia mody i produktowa. Ja poszedłem na ten kierunek z pasji nie w sumie żeby wiele na tym zarabiać. Prócz tego mam stałą prace i to jest główne źródło utrzymania. Ale kierunek taki daje bardzo duzo możliwość, od pracy w studiu czy fotolabie po fotoreporterkę. Pozdrawiam.

melania666
Posty: 200 (po ~184 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
melania666
  12 kwietnia 2012

Najważniejsze to nie skończyć szkołę tylko wiedzieć co się chce robić umieć to robić.

Dragonka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.