OdrobinaNadziei
wpis jest ukryty
oscaro
oscaro
  21 grudnia 2011

Po pierwsze Photoshop pisze się razem. :)
Po drugie żadne z Twoich zdjęć nie wskazuje ze masz pojęcia jak to się robi.
A po trzecie temat do zamknięcia a dla Ciebie ban.
Serdecznie Cie pozdrawiam.

OdrobinaNadziei
OdrobinaNadziei
  21 grudnia 2011

zdjecia są sprzed kilku ładnych lat ;) wiec nie są wyznacznikiem umiejętności , ostatnimi czasy zdałem kurs Grafiki komputerowej i pracuje w studiu fotograficznym

Nietypowy04
Posty: 27 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Nietypowy04
  21 grudnia 2011

Wyślji kilka zdjęć na pokazanie tego co umiesz :D:D

OdrobinaNadziei
OdrobinaNadziei
  21 grudnia 2011

kto chce jakies przyklady to pisac na gg

oscaro
oscaro
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zdjecia są sprzed kilku ładnych lat ;) wiec nie są wyznacznikiem umiejętności

No tak bo przecież to oczywiste ze nie pokazuje się najnowszych/najlepszych prac kiedy szuka się zlecenia....

Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnimi czasy zdałem kurs Grafiki komputerowej

Moja babcia też by zdała.

Konto usunięte
Konto usunięte: zdjecia są sprzed kilku ładnych lat ;) wiec nie są wyznacznikiem umiejętności , ostatnimi czasy zdałem kurs Grafiki komputerowej i pracuje w studiu fotograficznym

Wyciągasz zdjęcia z Laba?
oscaro
oscaro
  21 grudnia 2011

A propos Barku W, przeszukałem internet szukając Twoich prac. I patrząc na to co wstawiłeś do internetu to uważam ze nie jesteś nawet w stopniu zadowalającym obronić jakiekolwiek zdjęcie.

OdrobinaNadziei
OdrobinaNadziei
  21 grudnia 2011

nie chce mi sie z wami jakoś przekomażać, co do moich zdjeć to jakiego kolwiek praktycznie nie przerabialem jedyne co to wywalalem kolory , daj jakie kolwiek zdjecie na gg to ci przerobie zeby pokazać ze umiem "troche" wiecej.

a co do wczesniejszych cytatów i komentowania to tak co do:
1. Słyszałeś o takim przysłowiu że szewc bez butów chodzi ? xD
2. Kurs z grafiki rastrowej i wektorowej nie nalezy do trudnych ponieważ te programy nie są trudne wiec tez nie wiem po co to szczególnie jakos podkreślasz ;)
3. tam sie zajmuje tylko i wyłącznie obróbką zdjęć póki co bo niemam czasu na nic innego jak jeszcze ucze sie w technikum jestem w 4 klasie (maturalnej)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.