deeev
deeev
  31 października 2011 (pierwszy post)

witam

posiadam aparat sony dsc h-1, i od pewnego czasu dzieje sie z nim cos dziwnego... wydaje mi sie ze po prostu nie trzyma prawidlowo baterii... mam do niego ladowarke oryginalna sony, tyle ze na niej tylko akumulatorki sony mozna ladowac, a ja mam philipsa i energizera akumulatory... wiec je na innej ladowarce laduje philipsa (dc 2.8 V - 170-200 mA x 2 AA);(AC 220-240 V - 50 Hz, 10W)... ile prawidlowo powinny sie takie akumulatory ladowac ?? i ile powinny wytrzymac ?? przy nie zbyt intensywnym zuzywaniu ?? mam akumularory philipsa 2450 nimh/mah oraz energizery 2450 nimh/mah... thx

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi sie ze po prostu nie trzyma prawidlowo baterii...

czyli co?

Konto usunięte
Konto usunięte: mam do niego ladowarke oryginalna sony, tyle ze na niej tylko akumulatorki sony mozna ladowac,

skoro to zasilanie AA to niby dlaczego tylko sony?
aż taka mądra ta ładowarka że pozna że włożyłeś inne aku? ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ile prawidlowo powinny sie takie akumulatory ladowac ?? i ile powinny wytrzymac ?? przy nie zbyt intensywnym zuzywaniu ??

kup eneloopy i ładowarke procesorową 4 kanałową(osobne ładowanie każdego ogniwa może to być np bc-700 ale może i coś tańszego) i zapomnisz o jakichkolwiek problemach z zasilaniem
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi sie ze po prostu nie trzyma prawidlowo baterii...

Po zrobieniu kilku zdjęć informacja, że baterie rozładowane?

Konto usunięte
Konto usunięte: ile prawidlowo powinny sie takie akumulatory ladowac ??

Przy prądzie ładowania 170-200 mA, 18-20 godzin.

joker4444
joker4444: kup eneloopy i ładowarke procesorową 4 kanałową

:tak:

{y*x=40
{x+y=10:woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.