paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  2 października 2011 (pierwszy post)

Znacie sposob na obrabianie, wygladzanie skory aby wygladalo ona jak na tym zdjeciu?

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

GRADEK83
GRADEK83
  2 października 2011

Tu raczej nie widać wygładzanej skóry to raczej makeup ( podkład)
A jakość zdjęcia dość mocno skompresowana jak się przyjrzeć z bliska albo za mocno wyostrzona programowo.

kndz
kndz
  2 października 2011

Wygląda jakby miała brodę, biedna..

Jacek80
Jacek80
  2 października 2011

tu masz wersję jeszcze trochę wygładzoną w Corelu za pomocą narzędzia "pędzel poprawek", ktory za zadanie ma ukryć np niedoskonałości skóry, czy zamaskować jakieś dziwne piksele itp itd


albo werjsa hardcore za pomocą narzędzia "inteligentne rozmycie"

feuliette
feuliette
  3 października 2011
Jacek80
Jacek80: albo werjsa hardcore za pomocą narzędzia "inteligentne rozmycie"

o matko,tragiczne :D
oscaro
oscaro
  4 października 2011

Manuali na temat skóry jest chyba z tysiąc. Ona jest tam trochę poprawiona ale jednocześnie zdjęcie jest spierniczone. Wystarczy popatrzeć na rzęsy, okolice ust i podbródka. Piegi na cyckach też jakoś mnie drażnią, ale tu już jest to minimalny mankament

danpoz
danpoz
  8 października 2011

Nie cierpię takiego wypiększania...ale to już tylko moje odczucie.
W programie color efex pro masz gotowe efekty...klikasz np na glamour i skóra "piękna"
Przy fotografii ślubnej trochę z tego korzystam
http://zasina.art.pl/ (ale tylko trochę)
Oscaro ma rację...zdjęcie jest obrobione beznadziejnie lub ktoś zaczął obrabiać i nie skończył. Warto być konsekwentnym i "upiększyć" całe widoczne ciało albo nic.
Widziałem kiedyś zdjęcie ślubne mojej koleżanki...skóra jak u lalki, ale fotograf zapomniał usunąć straszne zmarszczki obok oczu. Wyglądało to okropnie. (koleżanka była jednak zadowolona, a ja nie komentowałem zdjęć)

tekken
tekken
  10 października 2011
paulczkow
paulczkow: Znacie sposob na obrabianie, wygladzanie skory aby wygladalo ona jak na tym zdjeciu?

Od czego tu zacząć ?
Zdjęcie jest tragiczne i całkowicie sztucznie to wygląda. Powiem w ten sposób. Czy nie lepiej kupić nowy bat, niż robić go z gówna ? Programem można zmienić swoją twarz na fotkach, ale w realu się nie da.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.