JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  8 lipca 2011 (pierwszy post)

Kupiłem wcześniej wspomnianego fujego s9600. Rozpakowałem go, włożyłem baterie, przesunąłem kułkiem z "off" na funkcję kręcenia filmów (Zielony kwadrat z poziomym prostokątem w środku), na lcd pokazał mi się niebieski ekran z napisem "no image" i kwadratem na środku. Przesunąłem więc suwakiem na ikonkę czerwonego aparatu, i aparat się wyłączył... Czy ja robię coś źle, czy to wina aparatu ?

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 lipca 2011

a instrukcji z aparatem nie dostałeś ?;)
pozycja o ktorej piszesz (zielony play)odpowiada za przegladanie zdjec z karty a nie krecenie filmów
krecenie filmów masz na kółku nastawu trybów
i polecam instrukcje na początek fajna rzecz i nie gryzie ;)

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  8 lipca 2011

No dobra : D Ale przestawiając suwak na funkcję robienia zdjęć, lcd gaśnie.

joker4444
joker4444: i polecam instrukcje na początek fajna rzecz i nie gryzie ;)

Oj dobra, robię wszystko co jest tam napisane, i dalej nic.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra : D Ale przestawiając suwak na funkcję robienia zdjęć, lcd gaśnie.

to wylącz EVF przyciskiem jak wolisz kadrować na lcd ...wszystko jest w instrukcji lepiej przeczytac od poczatku do konca z aparatem w reku niz bawic sie aparatem i jak sie czegos nie wie szukac w instrukcji bo czasem tak ciezko bedzie znaleźć
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  8 lipca 2011
joker4444
joker4444: to wylącz EVF przyciskiem jak wolisz kadrować na lcd

No ale mi własnie chodzi o to, że jak przełączę na robienie zdjęć to aparat się całkiem wyłącza. Ani na lcd ani przez ten "wizjer" nic nie widać.
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  8 lipca 2011

A czy może być to wina słabych akumulatorów ? Sprawdził bym, ale ładowarki nie ma e..

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 lipca 2011

moze sprawdz na innych batreriach

kulek855
kulek855
  8 lipca 2011

Jak na bateriach chcesz sprawdzać to kup jakieś dobre bo na szajsach aparatu możesz nawet nie włączyć.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.