91kasia
91kasia
  19 czerwca 2011 (pierwszy post)

Możecie polecić jakieś dobre poradniki? kursy?

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  19 czerwca 2011

Ja kożystałem z tutoriali na yt. Można tam znaleźć dużo ciekawych rzeczy.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  19 czerwca 2011

a co chcesz osiagnac ?Moze okazac sie ze do tego celu co chcesz to nie ma co sie katować PS sa programy lżejsze znacznie łatwiejsze i o wiele szybciej robiące pewne rzeczy i darmowe albo za mala kase a nie tyle co kosztujacy tyle co kilo kości słoniowej Photoshop

Oczywiscie Twoj wybor w ksiegarniach czy nawet kioskach w formie dodatkow do gazet)pluytka) czesto mozna spotkac poradniki i tutki do PS ...a niby Polacy taki niezamożny naród :mrgreen:

btw
Uzywanie PS w wielu przypadkach to jak pielenie ogródka koparką :ninja:

91kasia
91kasia
  19 czerwca 2011
joker4444
joker4444: Uzywanie PS w wielu przypadkach to jak pielenie ogródka koparką

niezłe porównanie :P

joker4444
joker4444: a co chcesz osiagnac ?

Chodzi mi głownie o uzyskanie takich efektów: (zwłaszcza jak na 2 zdjęciu)



joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi głownie o uzyskanie takich efektów: (zwłaszcza jak na 2 zdjęciu)

jak jeszcze nie nabralas nawyków z PS to moim zdaniem warto rozważyć darmowego gimpa
a reszta jak wyżej
Patrykcm
Posty: 47 (po ~429 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Patrykcm
  23 czerwca 2011

Pomijając 3 zdjęcie, resztę efektów jak na 2 pierwszych można w zasadzie osiągnąć przy pomocy filtrów połówkowych przed obiektywem i lekką korekcją krzywych w takim photoshopie, gimpie czy czymkolwiek.

Domagam się zwolnienia osób które są odpowiedzialne za nowy wygląd pw (oraz niedziałającego poprawnie a) i przywrócenie normalnie działającego przejrzystego sytemu prywatnych wiadomości.

kulek855
kulek855
  24 czerwca 2011

1 i 2 zdjęcie zniszczone fatalną obróbką.

91kasia
91kasia
  24 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 i 2 zdjęcie zniszczone fatalną obróbką.

1- rzecz gustu
2- co Ci sie nie podoba?
razotka
razotka
  2 lipca 2011

na trzecim zdjęciu ta trawa wygląda tak fatalnie, że nawet jak bym znała jakieś tutariale do tego to bym nie podawała ;o
powtórzę się: szukaj sama na yt tego co chcesz znaleść, czy to przeróbka czy to makijaż
popytaj znajomych może mają na płytach jakieś instruktaże :)

Niepohamowany
Niepohamowany
  4 lipca 2011

Jeżeli już chodzi o tutoriale to gorąco polecam Photoshop Top Secret :) Tutorial warty swojej ceny :)

91kasia
91kasia
  11 lipca 2011

Mogłby ktoś mi polecić dobry kurs video photoshopa? (gł. chodzi o możliwość zamówienia na allegro)
Byłabym wdzięczna ;)

RafaelloFotograf
RafaelloFotograf
  12 lipca 2011

takich zdjec nie zrobisz samym photoshopem. Wpierw trzeba nauczyc sie robic DOBRE zdjecia. Potem zająłbym się programem graficzym. a co do niego - nie znam innych programow, ale wphotoshopie można zrobić wszytsko :)
Polecam youtube.com, jest tam WIELE, WIELE, WIELE ciekawych tutoriali.

91kasia
91kasia
  12 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takich zdjec nie zrobisz samym photoshopem.

Nie muszic mi tego mówić, bo dobrze o tym wiem :P
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  13 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogłby ktoś mi polecić dobry kurs video photoshopa? (gł. chodzi o możliwość zamówienia na allegro) Byłabym wdzięczna ;)

czasem są w gazetach typu rzeczpospolita lub dziennik gazeta prawna sam mam kurs stylizacji zdjec photoshopa z ktorejs z nich
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.