Avatar użytkownika PolecamyPolecamy
Posty: 190 (po ~254 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Polecamy
  13 czerwca 2011 (pierwszy post)
Zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji Konkursu fotograficznego „UCHWYĆ ENERGIĘ”

Tegoroczna edycja konkursu „Uchwyć Energie” rozpocznie się w dniu 15 czerwca 2011 r. i potrwa do pierwszych dni października, kiedy to odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, tj. Grand Prix Konkursu oraz I i II Wyróżnienia.  Wręczenie nagród planujemy zorganizować podczas Międzynarodowego Kongresu Energii Odnawialnej Green Power 2011.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie konkursowej www.uchwycenergie.pl i zamieścić zdjęcia w galerii konkursowej IV edycji. Prace przyjmowane będą od 15 czerwca 2011 r. do 15 września 2011 r.  Spośród nadesłanych prac fotograficznych niezależne jury wyłoni 3 zwycięskie zdjęcia.



Grand Prix konkursu w tym roku będzie lustrzanka cyfrowa  NIKON D7000 body oraz obiektyw NIKON 18-55 VR. I wyróżnienie w konkursie zostanie nagrodzone lampą błyskową METZ 50 AF-1 canon. Za II wyróżnienie w konkursie laureat otrzyma aparat cyfrowy NIKON Coolpix s3100. Dodatkowo spośród nadesłanych zdjęć Miesięcznik Foto przyzna trzy wyróżnienia nagrodzone półroczną prenumeratą magazynu. Podczas trwania całego konkursu przyznawane będą również nagrody tygodnia – albumy o fotografii z serii National Geographic  oraz trzy nagrody miesiąca – torby Lowepro.

Konkurs fotograficzny BBI Zeneris „Uchwyć Energię” ma na celu propagowanie idei Odnawialnych Źródeł Energii oraz zwrócenie uwagi, na właściwe jej wykorzystywanie, zwłaszcza wśród młodych osób.   

Partnerami medialnymi konkursu w tym roku zostały: Magazyn Foto, serwis Fotopolis.pl, serwis Streemo.pl, Radio Wnet, Vortal EnergieOdnawialne.pl, galerie internetowe Plfoto.com oraz Fotka.pl.

Patronem honorowym konkursu jest Ministerstwo Gospodarki.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 czerwca 2011
nirel
nirel: Zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji Konkursu fotograficznego „UCHWYĆ ENERGIĘ”

dzięki za info :)

nirel
nirel: Konkurs fotograficzny BBI Zeneris „Uchwyć Energię” ma na celu propagowanie idei Odnawialnych Źródeł Energii oraz zwrócenie uwagi, na właściwe jej wykorzystywanie, zwłaszcza wśród młodych osób.

Modne i na topie :)
Fajnie, że tego typu przedsięwzięcia są promowane...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  20 lipca 2011

ok trzeba wziasc sie do roboty :)

olciael
olciael
  20 stycznia 2012

NIE CZYTAJ TEGO...Huba buba śmierć za jutra-Jeżeli to przeczytałeś to twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do innych 5 gier

FireWolfF
FireWolfF
  22 grudnia 2012

No to teraz szukać energii i szukać jadłodajni z grochówką, pewnie tyle tam jest tej nie spożytej energii.

basienka16bb
Posty: 4 (po ~258 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
basienka16bb
  26 maja 2013

kochani zapraszam do LAJKOWANIA ( mojego linku musicie pierw w niego kliknac:))... odwdzięcze sie.. bardzo dziekuje... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=596480163705281&set=a.594677237218907.1073741829.218825671470734&type=1&theater

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.