paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  25 marca 2011 (pierwszy post)

Witam!
Pytanie raczej do fotografów, mianowicie czy zdażalo wam sie pytac o pozwolenie i mozliwość robienie zdjec wlasnie w pokojach hotelowych restauracjach?
Jaka byla odpowiedz i czy zyczyli sobie za to pieniadze?
Jak duzo? ;)

Pozdrawiam.

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

razotka
razotka
  25 marca 2011

Miałam okazję zrobić zdjęcie w hotelu i mam bardzo przyjemne wrażenia bo w zamian za udostępnienie mi sali szef nie chciał wynagrodzenia ;-) jeszcze pytał czy przypadkiem nie chcę w innych miejscach hotelu nie chciałabym robić zdjęcia

GRADEK83
GRADEK83
  26 marca 2011
paulczkow
paulczkow: Witam! Pytanie raczej do fotografów, mianowicie czy zdażalo wam sie pytac o pozwolenie i mozliwość robienie zdjec wlasnie w pokojach hotelowych restauracjach? Jaka byla odpowiedz i czy zyczyli sobie za to pieniadze? Jak duzo? ;)

Jesli ma się dojścia to oczywiście można to zrobić za darmo ale tak to zazwyczaj trzeba płacić w zależności od danego pomieszczenia. Ceny uzgadniane są albo według cennika albo dogadania się z właścicielem. Jesli robisz zdjęcia lokalowi czyli zdjęcia na zamku komnatom i pokojom gościnnym zabytkowemu wystrojowi to cena jest inna niż sesja z modelką na którą zazwyczaj wynajmuje się dane pomieszczenie. Ceny zazwyczaj są od 30 do 300zł lub więcej ale to już inna bajka :)
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  26 marca 2011

zależy jak to rozegrasz w dużym stopniu jeśli dobrze to nic nie zapłacisz :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.