prettiness
Posty: 471 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
prettiness
  15 stycznia 2011 (pierwszy post)

Czesc ;)
Mam mały problem. Gdy podłączam aparat do komputera przez kabel usb aby zgrać zdjęcia pojawia mi się komunikat w stylu: "Ochrona przed zapisem, usuń zabezpieczenia przed zapisem z woluminu w stacji dysku G" Jednak pomijam ten komunikat, tzn zostawiam to okienko i mogę skopiować zdjęcia, ale problem się pojawia gdy chcę zgać zdjęcia z komputera na aparat. Dodam że próbowałam już przesuwać pstryczek w karcie i nie to nie dało;)
Aparat : Panasonic dmc-f3
karta: SDHC 4 g ;)
Wcześniej wszystko działało więc nie wiem co może być przyczyną tej sytuacji ;)
Może ktoś się trochę na tym zna?

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  15 stycznia 2011

moze ten pstryczek nawalił sprawdz z inna karta
czasem ten pstryczek np w sandiskach potrafi calkiem wypaść

prettiness
Posty: 471 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
prettiness
  15 stycznia 2011

Na pewno sprawdzę ;) I Jeszcze spróbuję sformatować kartę;)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  16 stycznia 2011

A zdjecia jak robisz aparatem to na niej zapisuje??

HOTAIR83
HOTAIR83
  16 stycznia 2011

Jak już ci pisałem na hyde sprawdź ustawienia antywirusa i szukaj opcji zabezpieczających port USB. No albo zformatuj kartę w jakims innym czytniku może masz przy drukarce laptopie itp.

prettiness
Posty: 471 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
prettiness
  16 stycznia 2011
joker4444
joker4444: A zdjecia jak robisz aparatem to na niej zapisuje??

Tak, normalnie zapisuje. Jak ten pstryczek przy karcie zsuwam w dół to nie mogę zapisywać jak biorę go do góry to normalnie mogę i jest ok, ale jak podłączę do komputera niestety pojawia mi się ten komunikat.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już ci pisałem na hyde sprawdź ustawienia antywirusa i szukaj opcji zabezpieczających port USB. No albo zformatuj kartę w jakims innym czytniku może masz przy drukarce laptopie itp.


Mam czytnik przy drukarce ale tylko do SD a ta karta jest SDHC, mogło coś się z nią zrobić jak ją włożyłam do drukarki bo nie wiedziałąm wcześniej że nie czyta SDHC?
HOTAIR83
HOTAIR83
  16 stycznia 2011
CraAazyGiirl
CraAazyGiirl: Mam czytnik przy drukarce ale tylko do SD a ta karta jest SDHC, mogło coś się z nią zrobić jak ją włożyłam do drukarki bo nie wiedziałąm wcześniej że nie czyta SDHC?

Mogłaś ją uszkodzić te karty bywają zawodne...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.