sylwia15192
sylwia15192
  4 listopada 2010 (pierwszy post)

Szukam osoby z zachodniopomorskiego, która robi zdjęcia i płaci za sesje;p
bardzo ważne.. 1476721- moje gadu ... Czekam na propozycje!:*

Flo
Flo
  4 listopada 2010

sorry, ale liczysz na to, że ktoś zrobi Ci zdjęcia i jeszcze za to zapłaci? :crylol:

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam osoby z zachodniopomorskiego, która robi zdjęcia i płaci za sesje;p

Ty poważnie?:wtf:
ciesz sie jak jakis amator zechce za darmo Ci pstryknac cos
sylwia15192
sylwia15192
  4 listopada 2010
Flo
Flo: sorry, ale liczysz na to, że ktoś zrobi Ci zdjęcia i jeszcze za to zapłaci?

wyobraź sobie że moje dwie znajome chodzą na sesje za które im płacą xD
i nie wiem czemu to cie tak bawi... robią zdjęcia, sprzedają je , mają zysk i płacą też za zdjęcia ...
Izabela123098
Izabela123098
  4 listopada 2010

To idz robić zdjęcia tam gdzie twoje znajome...:)

boysiedlce
boysiedlce
  5 listopada 2010

Robię sesje... ale nigdy za nie nie płacę, jeśli już to mi płacą.
Podejrzewam, że Twoim koleżankom płacą, bo są to sesje typu bielizna, strój kąpielowy, akt lub są profesjonalistkami.

SergiuszM
Posty: 187 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SergiuszM
  5 listopada 2010

Hah! nie ma to jak zacząć dzień z uśmiechem na twarzy :)

fotoarte
fotoarte
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam osoby z zachodniopomorskiego, która robi zdjęcia i płaci za sesje;p bardzo ważne.. 1476721- moje gadu ... Czekam na propozycje!:*
No, nie ma co, ubaw po pachy.
Jestem właśnie taką osobą ze stolicy zachodniopomorskiego robiącą zdjęcia (a dokładniej fotografem/fotoreporterem) jakiej szukasz. Skontaktuj się ze mną na priv, to napiszę Ci ile taka sesja u mnie będzie Ciebie kosztować. Naprawdę warto. :)
A co do zarabiania na pozowaniu, to najpierw trzeba trochę w siebie zainwestować, pouczyć się, pokazać, że się coś potrafi za pomocą np. profesjonalnego portfolio (Twoje zdjęcia nawet koło profesjonalnego portfolio nie leżały i nie mają nic wspólnego z jakimkolwiek profesjonalizmem, ale są wyłącznie typową amatorszczyzną). I dopiero wtedy można liczyć na jakiś zarobek. To tak, jak z byciem lekarzem. Najpierw trzeba skończyć bardzo trudne studia, później odbyć staż prawie darmowy, a dopiero po bardzo wielu latach można liczyć na jakieś pieniądze. I to nie za nic nierobienie, ale za pracę popartą solidną wiedzą zdobytą podczas bardzo wielu lat ciężkiej edukacji.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wyobraź sobie że moje dwie znajome chodzą na sesje za które im płacą xD

niektorzy sa w stanie zaplacic za popatrzenie na mniej lub bardziej atrakcyjne dziewczyny na pewno mniej ubrane ;]
a ze przy okazji jakies zdjecia im zrobia
Oczywiscie sa modelki ktore za kazdy typ sesji biora kase jednak baaardzo niewiele i na pewno nie z takim podejściem jak Ty na starcie

Chcesz zarabiac to musisz najpierw zainwestowac dobre PF buduje sie czesto dlugiokres czasu no chyba ze wybulisz na starcie za sesje u jakichs topowych fotografów co i tak nie gwarantuje ze potem ktoś Ci za cos zaplaci

Konto usunięte
Konto usunięte: robią zdjęcia, sprzedają je , mają zysk i płacą też za zdjęcia ...

rozumiem ze mowisz o fotografach a nioe modelkach bo prawa do zdjecia ma zawsze jego autor a nie osoba na nim widniejaca i sa one niezbywalne
Vaapad
Vaapad
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wyobraź sobie że moje dwie znajome chodzą na sesje za które im płacą xD

tak i fotograf mówi ściągnij majteczki nie krępuj sie to sztuka ...po chwili kochanie szerzej nóżki :mrgreen:
AlicjaBezKrainy
Posty: 455 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AlicjaBezKrainy
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

:w00t::lol2:
Dolny
Dolny
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam osoby z zachodniopomorskiego, która robi zdjęcia i płaci za sesje;p bardzo ważne.. 1476721- moje gadu ... Czekam na propozycje!:*

buhahahahahaha ;D
Gdybym ja miał Ci zrobić sesje to byś musiała jeszcze Ty mi zapłacić ,a nie ja Tobie :D
Dolny
Dolny
  5 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do zarabiania na pozowaniu, to najpierw trzeba trochę w siebie zainwestować, pouczyć się, pokazać, że się coś potrafi za pomocą np. profesjonalnego portfolio (Twoje zdjęcia nawet koło profesjonalnego portfolio nie leżały i nie mają nic wspólnego z jakimkolwiek profesjonalizmem, ale są wyłącznie typową amatorszczyzną). I dopiero wtedy można liczyć na jakiś zarobek. To tak, jak z byciem lekarzem. Najpierw trzeba skończyć bardzo trudne studia, później odbyć staż prawie darmowy, a dopiero po bardzo wielu latach można liczyć na jakieś pieniądze. I to nie za nic nierobienie, ale za pracę popartą solidną wiedzą zdobytą podczas bardzo wielu lat ciężkiej edukacji.

Bardzo dobrze napisałeś :)
Niepohamowany
Niepohamowany
  12 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam osoby z zachodniopomorskiego, która robi zdjęcia i płaci za sesje;p bardzo ważne.. 1476721- moje gadu ... Czekam na propozycje!:*

No to się pośmiałem :D Ani w kraju ani za granicą nie znajdziesz fotografa, który zapłaci ci za pozowanie :) Jeżeli jakiś amator weźmie Cię na warsztat to będziesz najszczęśliwszą dziewczyną pod słońcem chyba :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.