Niepohamowany
Niepohamowany
  19 października 2010 (pierwszy post)

A więc tak.
Do dyspozycji dostajemy 4 gwiazdkowy hotel spa "Splendor", który obejrzeć możecie na ich stronie www.spasplendor.pl
W hotelu będziemy mogli zrobić dosłownie wszystko bo dostaniemy od pokoi hotelowych po spa, wszędzie będziemy mogli wejść i pofocić. Docelowo w sesji będzie uczestniczyć 2 fotografów, 2 modelki i postaramy się zorganizować wizażystkę.
Propozycja jest kierowana do modelek z całej polski aczkolwiek zastrzegam sobie że żadnych kosztów podróży nie zwracam z tego względu że i tak organizacja tego wszystkiego mnie troszkę kosztuje.
Sesja na pewno będzie odbywać się na tygodniu.

Minimalny zakres pracy o jaki proszę to:
-Portret
-Fashion
-Glamour
-Bielizna (do sesji w pokojach hotelowych)
-Strój kąpielowy (do sesji na spa)

Projekt przypuszczalnie będzie trwał od godzin przedpołudniowych do późnych godzin popołudniowych. Spotkamy się w Rzeszowie skąd wszyscy zabierzemy się samochodem do hotelu który jest położony jakieś 15 km za Rzeszowem.
Jest to poniekąd sesja komercyjna gdyż za udostępnienie nam wnętrza hotel dostaje zdjęcia, które może wykorzystać w celach reklamowych. Od razu mówię: Wynagrodzenia nie będzie dla nikogo, tak jak dla nas (fotografów) tak jak dla was (modelek). Jest to czysty układ wnętrza za zdjęcia. Jest to myślę dość ciekawa alternatywa dla modelek, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z modelingiem. Aczkolwiek nie chciałbym aby do projektu zgłaszały się dziewczyny, które jeszcze w życiu nie miały do czynienia z jakimkolwiek fotografem bo takie miejsce trzeba wykorzystać, gdyż druga taka okazja może się nie trafić.
Swoje zgłoszenie wysyłajcie do mnie na priv bądź w odpowiedziach w tym temacie. Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie na priv.

Z projektem planowo wystartujemy w listopadzie

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.