Paulinessa
Paulinessa
  17 października 2010 (pierwszy post)
Chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego aparatu:
http://allegro.pl/qualia-aparat-cyfrowy-sony-dsc-w320-p-rozowy-i1262966008.html

Z góry dziękuję.
Flo
Flo
  17 października 2010

śliczny ;D

mnie też by się jakaś niedroga cyfra przydała, coby miała bardzo dobrą baterię i kręciła przyzwoitej jakości filmy, różowa najlepiej :mrgreen:

Paulinessa
Paulinessa
  17 października 2010
Flo
Flo: śliczny ;D


No właśnie śliczny, a przyzwoiy jeśli chodzi o 'działanie' chociaż? Bo się nie znam na tych opisach, wiem tylko, że ma sporo mega pikseli :D
Fieska
Fieska
  17 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego aparatu: http://allegro.pl/qualia-aparat-cyfrowy-sony-dsc-w320-p-rozowy-i1262966008.html Z góry dziękuję.


Jeszcze nigdy nie byłam zadowolona z jakości zdjęć sony. Problem w tych aparatach jest głównie ostrość i szumy na zdjęciach. Taki "ruSzoFy" sweet aparacik dla kogoś, gdzie jakość zdjęć nie jest najważniejsza, a bardziej to aby aparat miał odpowiedni kolor. :zonk:
oskar
oskar
  17 października 2010

Dla mnie ten aparat to gadżet dla dziewczynek które chcą stylizować się na parys hilton.
Ładnie wygląda w torebeczce, i trzymany w ręce ładnie stylizuje się z dobrze pomalowanymi paznokciami. :)

hmmmjaa
hmmmjaa
  18 października 2010

warto
1 szeroki kąt - 26 mm
jasny obiektyw
w/g mnie warto kupić

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  18 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

sony kompakty robi calkiem przyzwoite
mysle ze bedziesz zadowolona ;)
Paulinessa
Paulinessa
  21 października 2010

O Jezusie. Nawet może być czarny. Pytam o to czy robi zdjęcia dobre, bo się na tym nie zna, a nie o 'opakowanie'.

Konto usunięte
Konto usunięte: warto 1 szeroki kąt - 26 mm jasny obiektyw w/g mnie warto kupić


joker4444
joker4444: sony kompakty robi calkiem przyzwoite mysle ze bedziesz zadowolona ;)


Bardzo dziękuję :)
Paulinessa
Paulinessa
  21 października 2010
oskar
oskar: Dla mnie ten aparat to gadżet dla dziewczynek które chcą stylizować się na parys hilton. Ładnie wygląda w torebeczce, i trzymany w ręce ładnie stylizuje się z dobrze pomalowanymi paznokciami. :)


Tak, będę go mieć dla ozdoby :D
3milqa
3milqa
  1 listopada 2010
Warto kupować
LukaszB1987
Posty: 4 (po ~511 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
LukaszB1987
  10 listopada 2010

Kup go i tyle, jak na kompakt fajna sprawa a to czy różowy czy nie, co za różnica, ze zdjęć będziesz zadowolona, choć pamiętaj ze 10 czy 14 mega pixeli nie zrobi Ci różnicy, ważniejsza jest wielkość matrycy na której się one znajdują bo gęstość ich rozmieszczenia jest jedną z przyczyn szumów na zdjęciach :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.