poike
poike
  15 września 2010 (pierwszy post)

Cześć!

szukam kamery z bardzo dobrą jakością nagrywania video, nie bardzo się znam na tym, więc liczę na wasze sugestie. co do ceny, to w miarę zdrowego rozsądku (tak do 500 zł)

HOTAIR83
HOTAIR83
  15 września 2010

Z a tą cenę nic dobrego nie kupisz a zwłaszcza kamery lecz ogólnie coś z aparatów kompaktowych canona by się znalazło co nagrywa w miarę dobrze filmy :)

poike
poike
  15 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Z a tą cenę nic dobrego nie kupisz a zwłaszcza kamery lecz ogólnie coś z aparatów kompaktowych canona by się znalazło co nagrywa w miarę dobrze filmy :)

tak też myślałam, głupia byłam, że nie pomyślałam o tym jak kupowałam lustrzankę, bo mogłam dołożyć trochę więcej i mogłabym nagrywać filmy...
sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  15 września 2010

Niedawno kupilem cos takiego na urlop : http://www.afgcomputers.pl/evolve-full-hd-2100-p-20890.html?osCsid=3fbfddf573c5606bdbd8021e6de59626
i powiem ze nawet niezle to cos nagrywa. Jesli bedzie taka potrzeba moge podeslac link z wideo.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  16 września 2010

o jednym pamietaj na pewno kupujac kamere za 500 dostaniesz wiecej jesli o nagrywanie chodzi niz kupujac za ta kwote aparat nagrywajacy filmy

poike
poike
  16 września 2010
sourcerer
sourcerer: i powiem ze nawet niezle to cos nagrywa. Jesli bedzie taka potrzeba moge podeslac link z wideo.

byłabym bardzo wdzięczna :)

joker4444
joker4444: o jednym pamietaj na pewno kupujac kamere za 500 dostaniesz wiecej jesli o nagrywanie chodzi niz kupujac za ta kwote aparat nagrywajacy filmy

wiem, dlatego chcę kupić kamerę, bo mam już zwykły kompakt+kamera i jakość jest fatalna. jednakże myślę, że lepiej wyszłoby kupić body canona, np 500d nagrywającą filmy niż kupować kamerę również za tą cenę...
wszystko co jest 3w1 2w1 jest zazwyczaj do ... :)
sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  16 września 2010

Wybaczcie bo nie wiem czy regulamin na to pozwala,

Konto usunięte
Konto usunięte: poike
tu link do video o jaki prosilas. Przelacz sie na opcje 1080p aby zobaczyc filmik w pelnej rozdzielczosci kamery.
Jesli link ten narusza regulamin prosze admina o usuniecie mojej odpowiedzi/posta.
stopofan89
stopofan89
  16 września 2010

Jeżeli to jest to "niezłe" nagrywanie to hmm.... takiej jakości filmy to mozna z telefonu nagrać ;)

sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli to jest to "niezłe" nagrywanie to hmm.... takiej jakości filmy to mozna z telefonu nagrać ;)

Wybacz, nie wiem jak to rozumiec, mysle ze jak za takie pieniadze to kamera filmuje w calkiem dobrej jakosci. Oczywiscie daleko, moze nawet bardzo daleko jej do kamer z prawdziwego zdarzenia ale to zawsze jest cos kosztem czegos.
poike
poike
  17 września 2010
sourcerer
sourcerer: tu link do video o jaki prosilas. Przelacz sie na opcje 1080p aby zobaczyc filmik w pelnej rozdzielczosci kamery. Jesli link ten narusza regulamin prosze admina o usuniecie mojej odpowiedzi/posta.

taka słabiutka jakość mnie w ogóle nie zadowala. taką jakością to mogę nagrać filmik swoim telefonem :ninja:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  17 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: taka słabiutka jakość mnie w ogóle nie zadowala. taką jakością to mogę nagrać filmik swoim telefonem

jak lubisz wodotryski proponuje dwa canony 5d :mrgreen:
http://www.sovietmontage.com/2010/09/09/hdr-video-a-reality/
poike
poike
  17 września 2010
joker4444
joker4444: jak lubisz wodotryski proponuje dwa canony 5d http://www.sovietmontage.com/2010/09/09/hdr-video-a-reality/

niestety nie na moją kieszeń
sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  17 września 2010

Ok. , kazdy ma swoje zdanie. Mnie na projektorze FullHD odpowiada jakosc filmowania ta kamera.

stopofan89
stopofan89
  17 września 2010

Zwłaszcze ten rolling shutter i screen tearing muszą fajnie wyglądać :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.