deeev
deeev
  3 września 2010 (pierwszy post)

od niedawna jestem posiadaczem, i chcialbym poznac opinie innych na temat tego aparatu... widze ze mozliwosci sa dosc duze, wiec bedzie trzeba poznac strukture tego cacka...

- co sadzicie o tej przejsciowce ??
- jak widzicie ten aparat, co na tak, a co na nie ??
- jak dlugo nalezy ladowac akumulatory do tego aparatu (mam modele: energizer 2500 x 2, oraz philips 2450 x 2) ??
- ktore programy tematyczne sa najciekawsze, i za pomoca ktorych mozna zrobic najlepsze zdjecia tym sprzetem ?? pozdro

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  3 września 2010

no aparat byl zaje.... ale lata mlodosci to on ma juz za soba niemniej nie jest zly ciagle

Konto usunięte
Konto usunięte: - jak widzicie ten aparat, co na tak, a co na nie ??

stara konstrukcja szumiaca matryca pewnie nie kazdemu wystarczy tez liczpa px niemniej lepszy njiz malpki nowe za ca 300pln

Konto usunięte
Konto usunięte: - jak dlugo nalezy ladowac akumulatory do tego aparatu (mam modele: energizer 2500 x 2, oraz philips 2450 x 2) ??

a majac 10 litrow benzyny ile kmk przejedziesz?:woot:
zalezy czym ladujesz a dokladniej jakim pradem ja polecam ladowarki procesorowe ktore same w odpowiedniej chwili koncza proces ladowania

Konto usunięte
Konto usunięte: - ktore programy tematyczne sa najciekawsze, i za pomoca ktorych mozna zrobic najlepsze zdjecia tym sprzetem ?? pozdro

polautomatyuczne jesli oczywiscie masz odpowiednia wiedze z dziedziny fotografii( pojecia czas , przeslona iso i ich wpluyw na zdjecia oraz ograniczenia jakie stawia ten konkretny model w ww
deeev
deeev
  4 września 2010
joker4444
joker4444: zalezy czym ladujesz a dokladniej jakim pradem ja polecam ladowarki procesorowe ktore same w odpowiedniej chwili koncza proces ladowania


co do pradu, ladowane sa jednostka 10 V - ladowarka philipsa z wejsciem na aa, oraz aaa... tak to wyglada w tym przypadku

joker4444
joker4444: polautomatyuczne jesli oczywiscie masz odpowiednia wiedze z dziedziny fotografii( pojecia czas , przeslona iso i ich wpluyw na zdjecia oraz ograniczenia jakie stawia ten konkretny model w ww


jestem nowicjuszem, przeszedlem z kompaktowki na s5700
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.