xXAnioleczek91
xXAnioleczek91
  21 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Hej. Ostatnio zauwazylam zdjecie, ktore przykulo moja uwagę. Cale zdjecie tej dziewczyny bylo czarno-biale, tylko opaska byla w zielonym kolorze.
Pytanie: W jakim programie moglabym przerobic zdjecie aby tylko jeden element garderoby byl w jakims kolorze, a reszta czarno-biala?

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  21 sierpnia 2010

gimp photoshop photoscape chyba tez i masa innych :)

xXAnioleczek91
xXAnioleczek91
  21 sierpnia 2010

W sumie mam photo scape ale nie mam pojecia gdzie to mozna zrobic.

oskar
oskar
  21 sierpnia 2010

Raw+lightroom robisz sobie zdjęcie, gdzie zielona jest tylko jedna cześć. I nasycenie zmieniasz wszystkich kolorów oprócz zieleni.
Ewentualnie w photoshopie albo zaznaczasz obiekt odwracasz zaznaczenie i zmieniasz nasycenie zdjęcia. Lub zaznaczasz obiekt robisz z niego warstwę, resztę zdjęcia zamieniasz na B&W i masz :) Proste

HOTAIR83
HOTAIR83
  23 sierpnia 2010

Tak link

tHomee
tHomee
  23 sierpnia 2010

Mogę przerobić zdjęcia wszelkiego rodzaju :)

dragonfly82
dragonfly82
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogę przerobić zdjęcia wszelkiego rodzaju :)

Każdy może, nie każdy umie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie: W jakim programie moglabym przerobic zdjecie aby tylko jeden element garderoby byl w jakims kolorze, a reszta czarno-biala?

W wyżej wymienionych, tylko takie selektywne odbarwianie dawno przestało być "modne" imo.
paprykachili
paprykachili
  3 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej. Ostatnio zauwazylam zdjecie, ktore przykulo moja uwagę. Cale zdjecie tej dziewczyny bylo czarno-biale, tylko opaska byla w zielonym kolorze. Pytanie: W jakim programie moglabym przerobic zdjecie aby tylko jeden element garderoby byl w jakims kolorze, a reszta czarno-biala?


chociażby w photfiltre, proste i przyjemne :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.