POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  29 czerwca 2010 (pierwszy post)

Hej, chcialabym sie dowiedziec w jaki sposob mozna osiągnąc taki efekt ..
wiecie moze?

IzaGrb
IzaGrb
  29 czerwca 2010

w pohotshopie , coś z kontrastem a te 'światełka' to jakąś teksturkę , oczy zaznaczyć w sensie tęczówki i ja robię , że zwiększam jasność a potem dobeiram kontrast i się święca , ale kazdy ma sowje sposoby : ))

oskar
oskar
  29 czerwca 2010

W photoshopie przepalasz twarz pannie, kontrastu więcej, trochę za pomocą rozmycia robisz GO na około buzi, może trochę szklistości na oczy. A te znaczki jak z świateł w GO robisz na masce wklejasz zmieniasz kolor krycie i masz to co chcesz:>

PixeI
PixeI
  29 czerwca 2010

te kółka to tzw. bokeh - uzyskasz go w ap. wpisz w google ' bokeh tutorials ' i na pewno Ci coś wyskoczy.
a takie kontrastowanie mordki jest brzydkie. :ninja:
ogólnie bokeh nakłada się na tło, co o wiele ładniej wygląda:

EnemyOfGod
EnemyOfGod
  29 czerwca 2010

A w GIMPie robi się to tak:
1. Zmieniasz fotę na BW
2. Wygładzasz twarz
3. Ustawiasz wysoki kontrast (tu się trochę pobawisz jasnością i kontrastem, aż osiągniesz zadowalający efekt)
4. Wybierasz z przybornika rozjaśnianie/wypalanie ustawiasz miękki pędzel, w ustawieniach zaznaczasz 'wypalanie' i 'tylko ciemniejsze' obrysowujesz oczko, aż uzyskasz wymagany efekt
5. Z przybornika wybierasz zaznaczanie, zaznaczasz tęczówkę i bawisz się kontrastem, jasnością aż osiągniesz taki efekt jak chcesz.
6. Kółeczka osiągniesz za pomocą filtra, lub używając pędzla o niskim kryciu.

SergiuszM
Posty: 187 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  29 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmieniasz fotę na BW

a gdzie moge to znalezc ?:P
nie znam sie na Gimpie :)
POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  29 czerwca 2010

o i jeszcze jak mi napiszesz, gdzie tu mozna wygładzic twarz bede wdzieczna :P

AlicjaBezKrainy
Posty: 455 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AlicjaBezKrainy
  29 czerwca 2010
POCALUJ
POCALUJ: u mozna wygładzic twarz bede wdzieczna

peelingi i higiena :lol:

POCALUJ
POCALUJ: Hej, chcialabym sie dowiedziec w jaki sposob mozna osiągnąc taki efekt ..

W sumie to sama jestem ciekawa. Chociaż szczególnie nie podobają mi się takie buźki.
EnemyOfGod
EnemyOfGod
  29 czerwca 2010
POCALUJ
POCALUJ: a gdzie moge to znalezc ?:P nie znam sie na Gimpie :)

o desaturację chodzi.

POCALUJ
POCALUJ: o i jeszcze jak mi napiszesz, gdzie tu mozna wygładzic twarz bede wdzieczna :P

w przyborniku masz taką ikonkę z kropelką ona wygładza, możesz też użyć rozsmarowywania, ale wtedy trzeba bardzo delikatnie, żeby twarz wyglądała naturalnie.

możesz też zaznaczyć twarz i potraktować zaznaczenie filtrem 'rozmycie gaussa'
spioch
spioch
  30 czerwca 2010
POCALUJ
POCALUJ: o i jeszcze jak mi napiszesz, gdzie tu mozna wygładzic twarz bede wdzieczna :P


Tutaj masz kilka adresów :lol:

http://www.google.pl/search?hl=pl&source=hp&q=blacharz+&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=
Jamajka101
Posty: 260 (po ~140 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Jamajka101
  5 lipca 2010

Najpierw czarno-białe zdjęcie a potem odpowiednia warstwa:P Niedługo będę robić filmy instruktażowe na Youtubie :)

kaSiulaaaa94
kaSiulaaaa94
  5 lipca 2010

Komentujcie moje zdjęcia ;PPP
100% rewanżyku ;pp

kociak9876
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.