xKubziKxPMIx
Posty: 370 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
xKubziKxPMIx
  9 czerwca 2010 (pierwszy post)

WITAM.
NIZEJ WIDZIALEM BYL TEMAT DO 600ZL ALE NIECHODZI MI O OBOJETNIE JAKI APARAT DO TEJ CENY TYLKO CHCIALBYM ABY MIAL MOZLIWIE JAK NAJWIECEJ ZOOMU OPTYCZNEGO ROBIL DOBRE ZDJECIA MACRO I OSTRZYL MOZLIWIE Z JAK NAJMNEIJSZEJ ODLEGLOSCI. OCZYWISCIE NAJLEPIEJ JAKBY MIAL POWYZEJ 8 MPX -PRZYDAJE SIE PRZY WYCINANIU
MYSLALEM NAD LUMIXEM FZ8 WSPANIALY ZOOM ITD TYLKO PO 1 TROCHE MALO PX WIEC PRZY JAKIMS WIEKSZYM WYCINANIU MOGE SOBIE POMAZYC
I MYSLALEM NAD FUJI S5800
OGOLNIE FAJNY APARAT OSTRZENIE OD 2CM NIE TAK JAK LUMIX OD 5 10-12PX TYLKO ZE ZOOM TROSZKE SLABY I PODOBNO STRASZNIE SZUMI NA ZDJECIACH. ZALEZY MI TEZ WLASNIE NA TYM BY TE ZDJECIE NI BYLY JAKIES BYLE JAKIE TYLKO MIALY TE SWOJE KOLORY.

JAKI BYSCIE POLECILI APARATY DO TEJ ENY Z GORY MOWIE ZE NIE CHCE ZBIERAC WIECEJ NA LUSTRZANKE MOZE KIEDYS TERAZ CHCE KOMPAKTA

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  9 czerwca 2010

chcesz jak najwiecej mp a narzekasz ze szumi fizyki nie oszukasz duzo upchanych na malej matrycy mp to bedzie szumialo
oczywiscie nalezy wziasc pod uwage postep techniczny coraz to nowe konstrukcje mniej szumia
kup tego lumixa albo fuji s6500fd lub s9500

xKubziKxPMIx
Posty: 370 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
xKubziKxPMIx
  9 czerwca 2010

A CO MYSLISZ O CANONIE S3 IS APARAT NAPRAWDE ZAJEFAJNY ALE TE 6MPX TO TROCHE MALO JESLI ROBI NAPRAWDE DOBRE MACRO ITD TO WYCINANIE JEST ZBEDNE ALE TEGO NIE WIEM BO NIE TESTOWALEM. A 2 TO PRZEKRACZA Z LEKKA CENE BO 650 UZYWAKE NA ALLO WIDZIALEM

oskar
oskar
  9 czerwca 2010

4mp powinny CI starczyć, 6 to już sporo.
Nie liczy się mój drogi ile masz mp pod maską ja mam 15 w canonie, a przy dobrym skanerze około 80mp wyciągne z analogu, tylko po co? jak optyka nie przeniesie?
Ja osobiście tego s3 nie widziałem, wydaje się fajny. Za to widziałem s9600 i przyznam się ze fajna rzecz.

xKubziKxPMIx
Posty: 370 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
xKubziKxPMIx
  10 czerwca 2010

NO WLASNIE TERAZ MAM PROBLEM BO W OKO WPLADŁY MI 3 NA KTORE MOGŁBYM SOBIE POZWOLIĆ JEDNAKNIE MAM ZIELONEGO POJECIA KTOREGO WYBRAC BO W KAZDYM Z NICH MASZ COS ZA COS

1--FZ8 PORZADNA RIRMA CZYTE ZDJECIA
2--FUJI BARDZO OSTRE MACRO I DUZO INNYM FUNKCJI KTORYCH NIE MA LUMIX
3--S3 MA WSZYSTKO RAZEM WIEC JAK TAKI POŚRDOKU

xKubziKxPMIx
Posty: 370 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
xKubziKxPMIx
  10 czerwca 2010

WIEC CHYBA JEDNAK NA CANONA SIE SKUSZE LUB NA FUJI TYLKO WLASNIE BOJE SIE O TE SZUMY LUBIE CZYSTE I GLEBOKIE ZDJECIE OCZYWISCIE BEZ PRZESADY ALE JAK WIDZE NIE KTORE APARATY TO POMIJAJAC TO CO WCZESNIEJ NAPISALEM TO AZ WYBLAKLE TAKIE WYCHODZĄ;/

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  10 czerwca 2010
xKubziKxPMIx
xKubziKxPMIx: A 2 TO PRZEKRACZA Z LEKKA CENE BO 650 UZYWAKE NA ALLO WIDZIALEM

650 to drogo ceny podskoczyly bo szczyt sezonu pstrykaczy
tu masz zakonczone
http://www.allegro.pl/listing.php/search?buy=0&category=8846&closed=1&search_type=1&sg=0&exclude=&order=t&price_from=&price_to=&st=gtext&string=s9500&change_view=1
widac kupisz za tyle bez problemu
xKubziKxPMIx
Posty: 370 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
xKubziKxPMIx
  10 czerwca 2010

zdecydowalem sie na lumixa za 550 juz mam mam nadzieje ze i taniej do tego jakis pewien upatrzony dodatek i bedzie to to czego chce;;)

spioch
spioch
  13 czerwca 2010

Lumix Ci wystarczy np TZ 5 robi zajebiste zdjęcia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.