Dolny
Dolny
  7 czerwca 2010 (pierwszy post)

Witam mam pytanie jak nadać zdjęciu dynamiczność ?

chodzi mi o takie coś


czy idzie to zrobić aparatem ? czy tylko przez PS czy Gimpa? Jeśli tak to proszę o link jak stworzyć takie "coś"

spioch
spioch
  7 czerwca 2010

Człowieku naucz się najpierw zdjęcia robić a potem wtajemniczaj dalej...

oskar
AlicjaBezKrainy
Posty: 455 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AlicjaBezKrainy
  7 czerwca 2010
Dolny
Dolny:

A ty znów na siłę coś kombinujesz??
Ogarnij trochę swoją fotografię, wyrób sobie styl.
Widzę, że ta twoja kariera to czysty lans.
Dolny
Dolny
  8 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Człowieku naucz się najpierw zdjęcia robić a potem wtajemniczaj dalej...

Jeśli chcesz tak pisać to lepiej w ogóle nie pisz.

oskar
oskar: http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=26&t=12381

dzięki :)

AlicjaBezKrainy
AlicjaBezKrainy: A ty znów na siłę coś kombinujesz?? Ogarnij trochę swoją fotografię, wyrób sobie styl. Widzę, że ta twoja kariera to czysty lans.


A to pytać się nie można ? Po to jest forum żeby pytać , a widzę że tu nawet zapytać się nie można bo od razu albo dopieprzają się do moich zdjęć , a przecież nikt od razu nie jest fotografem profesjonalnym.
A jak wy nie chcecie mi pomagać to nie ;]

PS. Nie nabijajcie sobie postów.
Pytałem o coś innego a wy z czymś innym. - Pisanie nie na temat.
spioch
spioch
  8 czerwca 2010
Dolny
Dolny: PS. Nie nabijajcie sobie postów. Pytałem o coś innego a wy z czymś innym. - Pisanie nie na temat.


Najpierw to naucz się operować aparatem.
Kadr, światło, sceneria, ekspozycja, głębia ostrości ....

Jak to opanujesz to możesz kombinować dalej.. A tak to z g.. bata nie ukręcisz nawet jak masz najnowszego PSa ... Może i brutalne ale prawdziwe
omgNAT
omgNAT
  8 czerwca 2010
Dolny
Dolny: A to pytać się nie można ? Po to jest forum żeby pytać , a widzę że tu nawet zapytać się nie można bo od razu albo dopieprzają się do moich zdjęć , a przecież nikt od razu nie jest fotografem profesjonalnym. A jak wy nie chcecie mi pomagać to nie ;]

po schodach wchodzi się stopień za stopniem, a nie wskakuje od razu na pierwsze piętro.

tak btw dzięki że ktoś wg zainteresował się moim wątkiem :mrgreen:
oskar
oskar
  8 czerwca 2010
Dolny
Dolny: dzięki :)

Nie ma sprawy, chociaż ja Ci się osobiście przyznam ze mi coś takiego za pomocą aparatu nie wyszło, raz prawie ale to w ciemnym klubie i trochę neonów bylo. :)
Więc chyba łatwiej będzie za pomocą photoshopa. :)
Dolny
Dolny
  8 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Najpierw to naucz się operować aparatem. Kadr, światło, sceneria, ekspozycja, głębia ostrości ....

no oki, tylko chciałem się dowiedzieć czy aparatem też takie coś można zrobić.
SergiuszM
Posty: 187 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SergiuszM
  9 czerwca 2010

panning aparatem mozesz zrobic, ale obiekt musi jechac obok ciebie ty aparatem za nim, ale nie da sie jak jedzie prosto w ciebie, takie efekty to masz w photoshopie pod effects/blur

Mjay
Mjay
  10 czerwca 2010

To zdjęcie można zrobić stosując dość długi czas naświetlania (1/100 sekundy przy tak szybkiej jeździe powinno wystarczyć). Motocykl zatrzymuje się (sprawia że jest ostry) błyskiem flesza. Podobny efekt można uzyskać stosując tzw. "zoom blur".

Będę brzmiał jak starta płyta, ale widzę że reszta forumowiczów woli skupiać się na ocenianiu Dolnego i wysyłaniu go na drzewo, zamiast udzieleniu konkretnej odpowiedzi na pytanie.

Mjay
Mjay
  10 czerwca 2010

(reszta forumowiczów z wyłączeniem Oskara oczywiście - żeby nie było :) )

spioch
spioch
  10 czerwca 2010
Mjay
Mjay: Będę brzmiał jak starta płyta, ale widzę że reszta forumowiczów woli skupiać się na ocenianiu Dolnego


Posiedzisz, poczytasz zrozumiesz - nie chce mi się teraz następnego referatu pisać :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.