Psychiatra
Psychiatra
  4 czerwca 2010 (pierwszy post)

witam, mam problem, gdyż nie mogę wykadrować obrazu.

używam narzędzia do kadrowania, ale po naciśnięciu kadruj, pojawia mi się tylko malenki kwadracik i całe zdjęcie szlag trafia ?
pomoże ktoś ?
dziękuję z góry.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  5 czerwca 2010

sciagnij darmowe i malo miejsca zajmujace irfanview :)
ogolnie do prostych operacji polecqam tez faststone image viewer bardzo szybki poreczny i darmowy programik:)

razotka
razotka
  5 czerwca 2010

a ja się zastanawiam co zrobiłam nie tak w cs3, że zamiast białego koloru mam kośc słoniową :|

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  5 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja się zastanawiam co zrobiłam nie tak w cs3, że zamiast białego koloru mam kośc słoniową :|

normalne nawiazanie do ceny photoshopa
kosztuje tyle co kilo kosci sloniowej :lol:
razotka
razotka
  5 czerwca 2010
joker4444
joker4444: normalne nawiazanie do ceny photoshopa kosztuje tyle co kilo kosci sloniowej

Oj ja poważnie pytam :P
bo często psuje mi to kolorystykę, bo już po otworzeniu zdjęcia mam na nim żółtą poświatę ;/
obsordine
obsordine
  6 czerwca 2010
Psychiatra
Psychiatra: pomoże ktoś ?

Mały kwadracik,w sensie,mały kwadracik zostaje ze zdjęcia?
Powinno wykadrować,tyle ile wcześniej zaznaczyłaś.

Konto usunięte
Konto usunięte: co zrobiłam nie tak w cs3, że zamiast białego koloru mam kośc słoniową

A po lewej masz w kwadracikach z kolorem biały? i jak tryb kolorów masz aktualnie włączony? Jeśli wszystko jest jak trzeba,to może kalibracja?
http://www.wyobrazsobie.pl/foto/edycja-zdjec/2009/10/wszystko-o-kalibracji-kolorow.aspx
maciek448344
maciek448344
  6 czerwca 2010

możliwe że masz http://img231.imageshack.us/img231/3969/przykladl.jpg tutaj wpisane jakieś wartości

jak nie to zrób screena i wrzuć na imageshack

co do ceny PS'a można kupić za około 400 zł wersje elementsa 8 który ma wszystkie podstawowe rzeczy do obróbki fotografii i jest po problemie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.