stopofan89
stopofan89
  3 czerwca 2010 (pierwszy post)

Cześć i czołem. Mam nadzieję że temat nie poleci do kosza, ale chyba nie łamie regulaminu i dobry dział ;)

Poszukuję dziewczyny z okolic miast takich jak Pszczyna/Bielsko Biała/Tychy (woj. śląskie, jak ktoś miał pałę z Geografii), Oświęcim (małopolskie) lub innych, w racjonalnej odległości od wymienionych (powiedzmy do 40km), która miała by ochotę wziąść udział w luźnej i amatorskiej sesji zdjęciowej w plenerze. Tak po prostu.
Nie, nie szukam dziewczyny, jeżeli znajdą się czepialscy z taką myślą xD

Na maxmodels nie szukam, bo to nie ten poziom, a nie chcę błaznować na dobry początek mojej przygody z foto ;)

Jakieś pytania, to proszę w tym wątku albo na PW, wszelkie dodatkowe informacje także na PW.

AlicjaBezKrainy
Posty: 455 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AlicjaBezKrainy
  3 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: le chyba nie łamie regulaminu i dobry dział

Chcesz fotografować, a wczytać nie umiesz??? :zonk:

:ban::ban: poleci.
AlicjaBezKrainy
Posty: 455 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AlicjaBezKrainy
  3 czerwca 2010

Poza tym. Na maxmodels masz różne poziomy. Znajdziesz od profesjonalistek do 100%owych amatorek. (Takich jest większość)

stopofan89
stopofan89
  3 czerwca 2010
AlicjaBezKrainy
AlicjaBezKrainy: stopofan89:le chyba nie łamie regulaminu i dobry dział Chcesz fotografować, a wczytać nie umiesz??? poleci.


Wczytać? Akurat umiem, i nijak nie widze takiego podpunktu w "Regulaminie działu Fotografia" ;)

I skąd pomysł, że trzeba umieć (w)czytać żeby umieć obsłużyc aparat, lol :D
AlicjaBezKrainy
Posty: 455 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AlicjaBezKrainy
  3 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

reklamujesz swoje usługi.:woot:
stopofan89
stopofan89
  3 czerwca 2010
AlicjaBezKrainy
AlicjaBezKrainy: stopofan89: reklamujesz swoje usługi.


No skoro tak, no to klozet ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.