UkrytaBajka
UkrytaBajka
  30 maja 2010 (pierwszy post)

SEsje zdjęciowe W studiu. 40zł za (15zdjęć)TANIO! zapraszam do mojej galerii tam znajdziecie zdjęcia z sesji. Jeżeli ktoś chętny prosze pisać.

Flo
Flo
  30 maja 2010

eee, za 15 TAKICH zdjęć chcesz 40zł ? :crylol:

UkrytaBajka
UkrytaBajka
  30 maja 2010
Flo
Flo:

zobaczyłam twój "SPAM" pomyślałam"świetnie pojazd od profesjonalisty" weszłam w twoją galerie.

Teraz Ci powiem że jesteś śmieszna i schowaj się ze rękoszotami lub cokolwiek to jest od góry . Nie ośmieszaj się, bo na "TAKIE ZDJĘCIA" do mnie ludzi przychodzą tak za 40zł terminy są już pozajmowane na 4tygodnie więc daruj sobie bo nie błysnęłaś inteligencją i wiedzą .:rotfl::lol2:
AlicjaBezKrainy
Posty: 455 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AlicjaBezKrainy
  30 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ludzi przychodzą tak za 40zł terminy są już pozajmowane na 4tygodnie

To się nazywa własny interes. Można go prowadzić od 18 roku życia. Ciekawe czy rozliczasz się z fiskusem mądralo :lol:

Zdjęcia z twojej galerii to tandetne sweet focie :and:
Zresztą "maleńka" czytać nie umiesz a oferujesz odpłatne sesje zdjęciowe?? :zonk:
AlicjaBezKrainy
Posty: 455 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AlicjaBezKrainy
  30 maja 2010

Na pierwszym zdjęciu nie widać ani troszkę profesjonalizmu.
słaba ostrość, ucinane zdjęcia, filtry...

oskar
oskar
  30 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz Ci powiem że jesteś śmieszna i schowaj się ze rękoszotami lub cokolwiek to jest od góry . Nie ośmieszaj się, bo na "TAKIE ZDJĘCIA" do mnie ludzi przychodzą tak za 40zł terminy są już pozajmowane na 4tygodnie więc daruj sobie bo nie błysnęłaś inteligencją i wiedzą .

Serio ludzie płacą CI za te gnioty?:)
omgNAT
omgNAT
  30 maja 2010

masz szczęście że na świecie są takie tłumy pokemonów, bo inaczej zjechałabyś troszke i nie zarobiła B)
za takie zdjęcia to ja bym musiała komisa zdawać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.