gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  21 maja 2010 (pierwszy post)

Cześć.

Polećcie mi jakąś dobrą cyfrówkę do 700 zł.

Unexpected
Unexpected
  22 maja 2010
gagulina
gagulina: dla mnie ważne

optymalnie wystarcza zdjecia w rozdzielczosci 3.2 a 5mpx do uzytku "domowego" Moj Fuji ma niby te 10 mpx ale zawsze uzywam rozdzielczosci 5mpx przy 10 sa wspomniane szumy nie do zniesienia czasem. Inny problem ze teraz w kazy nowy kompakt wala te megapixele zeby ludzie sie lapali na to. Ostatnio widzialem jakeigos BenQ za niecale 400zl z matryca 12mpx ...
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  22 maja 2010

No dobrze, nie wiedziałam :) Więc zdecydowałam się na aparat FUJI. Tylko teraz który najlepszy ? Podaliście wiele opcji a sama nie wiem, który będzie najlepszy. Mam zamiar wykonywać zdjęcia krajobrazowe, ale gównie sesje ludzi :) Więc zależy mi aby twarze były wyraźne jak i kolory i cały reszta.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  22 maja 2010
gagulina
gagulina: No dobrze, nie wiedziałam :) Więc zdecydowałam się na aparat FUJI. Tylko teraz który najlepszy ? Podaliście wiele opcji a sama nie wiem, który będzie najlepszy. Mam zamiar wykonywać zdjęcia krajobrazowe, ale gównie sesje ludzi :) Więc zależy mi aby twarze były wyraźne jak i kolory i cały reszta.

musisz duzo poczytac fuji to aparaty ktore pokazuja co potrafia dopiero w trybach w ktorych masz wplyw na parametry ekspozycji w trybie wuto jest raczej kiepsko ...do tego lepszy bedze cos z sony/canon
Unexpected
Unexpected
  22 maja 2010
gagulina
gagulina: No dobrze, nie wiedziałam :) Więc zdecydowałam się na aparat FUJI. Tylko teraz który najlepszy ? Podaliście wiele opcji a sama nie wiem, który będzie najlepszy. Mam zamiar wykonywać zdjęcia krajobrazowe, ale gównie sesje ludzi :) Więc zależy mi aby twarze były wyraźne jak i kolory i cały reszta.

dokladnie ja mam niby zwykly kompakt na auto jest czasami masakra a poustawiac odpowiednio i naprawde nie jest zle. Ale nie wiem dlaczego moj Olek d580z z 2004 roku mial 1000x lepsze odwzorowanie kolorow i ogolnie szczegolow nawet na trybie auto, zdjecia po prostu miodzio, a w fuji musze sie naustawiac ze glowa mala. Mialbm Olka do tej pory gdyby po prostu mi sie nie zuzyl, ceglowaty, wolny ale zdjecia po prostu dla mnie bajka. Nasycenie kolorow szczegolowosc detali i w ogóle.
jesli chceszz to robic amatorsko jakas impreza spotkania to kazda cyfrowka bedzie dobra. Jesli chcesz zaczac troszke bardziej profesjonalnie wtedy hybryda, a jak ogarniesz mozesz myslec o lustrze. Tylko naprawde trzeba wiele sie nauczyc by zakup mial sens.

joker4444
joker4444: musisz duzo poczytac fuji to aparaty ktore pokazuja co potrafia dopiero w trybach w ktorych masz wplyw na parametry ekspozycji w trybie wuto jest raczej kiepsko ...do tego lepszy bedze cos z sony/canon
QlimaxHS
QlimaxHS
  27 maja 2010

JA mam FinePix S1000fd i jest zajebisty:D

spioch
spioch
  27 maja 2010
gagulina
gagulina: Mam zamiar wykonywać zdjęcia krajobrazowe, ale gównie sesje ludzi :) Więc zależy mi aby twarze były wyraźne jak i kolory i cały reszta.


Co byś nie kupiła i tak kompakt Ci wystarczy do robienia zdjęć kolorowych wyraźnych i całej reszty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.