spioch
spioch
  14 maja 2010 (pierwszy post)
http://vimeo.com/11656622

Coraz bardziej zaczyna mi się podobać ta technika :)
Chyba dlatego że kiedyś się łupiło to późna w strategie typu Age of Empires, Stronghold czy Red Alert Stąd zainteresowanie budynkami w skali makietowej :)
omgNAT
omgNAT
  14 maja 2010

:szok2:
co ty człowieku mówisz? :(

razotka
razotka
  14 maja 2010

Uwielbiam oglądać tego typu prace, są niesamowite!

Jacek80
Jacek80
  14 maja 2010

tym samym sprzętem ma zostać (albo już został) nakręcony ostani odcinek 6-go sezonu Dr. Hous'a.... w necie to już za tydzień, w polskiej TV jeszcze ten sezon się nie zaczął :D

spioch
spioch
  15 maja 2010
Jacek80
Jacek80: tym samym sprzętem ma zostać (albo już został) nakręcony ostani odcinek 6-go sezonu Dr. Hous'a.... w necie to już za tydzień, w polskiej TV jeszcze ten sezon się nie zaczął :D


Masz rację Jacku :) Też o tym słyszałem ! W necie można się dogrzebać do większej ilości filmów z tego sprzętu niż zdjęć :ninja:
Na Vimeo są też wrzucone fajne Time Lapsy
SergiuszM
Posty: 187 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SergiuszM
  15 maja 2010

bawię się w nagrywanie na 500D, fajna sprawa, w after effects można zrobić fake effect tilt shifta, ale to nie to samo, szkoda ze TS obiektywy tyle kosztują

spioch
spioch
  15 maja 2010

Zawsze możesz trzymać ręką :) hehe

oskar
oskar
  15 maja 2010

Widziałem ostatnio przystawkę do nikona jeśli się nie mylę nakręcało się ją na body potem obiektyw i była podobna regulacja. ALe nie wiem czy to działa tak jak powinno.

spioch
spioch
  15 maja 2010
oskar
oskar: Widziałem ostatnio przystawkę do nikona jeśli się nie mylę nakręcało się ją na body potem obiektyw i była podobna regulacja. ALe nie wiem czy to działa tak jak powinno.

działa działa też to widziałem ale to nie to samo co TS z 5d
oskar
oskar
  16 maja 2010

No to pewnie prawda. Ale marek plus TS to około 15tyś najmniej. :)
A ta przystawka pamiętam ze nie była droga:) Wiec więcej osób będzie mogło sobie na nią pozwolić.

SergiuszM
Posty: 187 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SergiuszM
  16 maja 2010

oskar, mowa o lens baby? http://www.dpreview.com/news/0503/05032201lensbaby_2.0.asp

oskar
oskar
  16 maja 2010

Nie to było jak podstawa ts'a z takim miernikiem do ustawienia pochylenia.

spioch
spioch
  16 maja 2010

Dokładnie Lens Baby działa na innych zasadach a tak jak Oskar mówi. To jet jakby taki hmm ...Sam nie wiem jak to określić. Można porównać to do mieszka makro i pokręteł zmieniało się kąt pochylenia . Szperałem trochę ale nie mogę się dokopać

spioch
oskar
oskar
  16 maja 2010

No też nie mogę znaleźć. Ale poszukam w historii może się znajdzie:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.