Unexpected
Unexpected
  12 maja 2010 (pierwszy post)

Mam w/w aparat rozgryzlem jego mozliwosci ale nie wiem jaki tryb mam ustaic by móc zmienic tryb pomiaru swiatla, opcja caly czas jest na szaro (niekatywna) mam domyslnie ustawiony tryb pomiaru swiatla matrycowy bodajrze a chce punktowy

omgNAT
omgNAT
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam w/w aparat rozgryzlem jego mozliwosci ale nie wiem jaki tryb mam ustaic by móc zmienic tryb pomiaru swiatla, opcja caly czas jest na szaro (niekatywna) mam domyslnie ustawiony tryb pomiaru swiatla matrycowy bodajrze a chce punktowy

na M też próbowałeś?
Unexpected
Unexpected
  12 maja 2010

Zaraz sproboje bo baterie mam w ladowarce :) Bo ogolnie kiedy odpalam tryb na ktorym moge manualnie ustawiac sobie aparat to moge ustawic wszystko od iso po tryb eksbozycji, tryb lampy blyskowej balans bieli a tryb pomiaru siatla (fotometria) jest niekaktywna.

omgNAT
omgNAT
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz sproboje bo baterie mam w ladowarce :) Bo ogolnie kiedy odpalam tryb na ktorym moge manualnie ustawiac sobie aparat to moge ustawic wszystko od iso po tryb eksbozycji, tryb lampy blyskowej balans bieli a tryb pomiaru siatla (fotometria) jest niekaktywna.

dziwne o.O
Unexpected
Unexpected
  13 maja 2010

no probowalem i nie moge zmienic na manualu a to jedyyny program dzieki ktoremu mam wplyw na ustawienia. No nic jak ktos mialby jeszce jakeis sugestie to prosze.

omgNAT
omgNAT
  14 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to jedyyny program dzieki ktoremu mam wplyw na ustawienia.

no co ty ;D
Unexpected
Unexpected
  14 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no co ty ;D

tak napisalem bo we wczesniejszym Olympusier d580z z 2004 roku moglem w kazdej chwili zmienic te ustawienia. No moze poza iso ale balans bieli tryb ekspozycji ustawialo sie dwoma kliknieciami.
Unexpected
Unexpected
  14 maja 2010

Sluchajcie doszedlem co trzeba bylo zrobic. By ustawiac manualnie fotometrie musi byc wylaczoony tryb detekcji twarzy, a ja mialem domyslnie wlaczony :) Mozna zamykac ;p swoja droga nie wiem co jedno drugiemu przeszkadzalo.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.