Dolny
Dolny
  8 maja 2010 (pierwszy post)

Jak wiecie sprzedaje obiektyw Trioplan 1:2.8/100 V Meyer i jeden gościu napisał do mnie zapytanie jaki jest tan optyczny , a ja zonk, nie wiem o co chodzi mu , przeczytałem że to jest pole widzenia , ale nie wiem gdzie to jest napisane , czy to jest 2.8/100 ?

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 maja 2010

trzeba bylo wstawic do jakiegos komisu foto a nie na allegro cos o czym nie masz pojecia i nie mozesz sprawdzic tego ...pierwszy krok do negatywa zrobiles
Nie używałeś tego wiec jak już trzeba bylo napisac ze sprzedajesz jako uszkodzony
Obiektyw moze byc dajmy na to rozjustowany ...

Dolny
Dolny
  8 maja 2010
joker4444
joker4444: trzeba bylo wstawic do jakiegos komisu foto a nie na allegro cos o czym nie masz pojecia i nie mozesz sprawdzic tego ...pierwszy krok do negatywa zrobiles Nie używałeś tego wiec jak już trzeba bylo napisac ze sprzedajesz jako uszkodzony Obiektyw moze byc dajmy na to rozjustowany ...

Sprawdzałem go dzisiaj na Zenicie i działa, a teraz powiedz mi jak ten tan sprawdzic?
Dolny
Dolny
  8 maja 2010
Dolny
Dolny: Sprawdzałem go dzisiaj na Zenicie i działa, a teraz powiedz mi jak ten tan sprawdzic?

osobiście.

Bo tak to tylko ojciec sprawdzał kiedyś...
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 maja 2010
Dolny
Dolny: Sprawdzałem go dzisiaj na Zenicie i działa, a teraz powiedz mi jak ten tan sprawdzic?

:) wywołałeś film ? :woot:
nie wiem o co chodzi pewnie o stan optyczny pyta ....
Dolny
Dolny
  8 maja 2010
joker4444
joker4444: nie wiem o co chodzi pewnie o stan optyczny pyta ....

też mnie zdziwiło te pytanie więc, zapytałem google a tam wyświetliło mi że to jest pole widzenia.

joker4444
joker4444: :) wywołałeś film ?

no nie...
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 maja 2010
Dolny
Dolny: no nie...

bez sampli to ja obiekyywów z rególy nie kupuje a i nie sprzedałbym też żeby potem nie było problemu
aLandOfDreams
aLandOfDreams
  9 maja 2010
Hej wszystkim :))

Jestem moderatorem klanu "Jaram się Fotografią jak Ty zielskiem."
Jest to klan związany z fotografia ;)
Jeśli masz ciągotki do pstrykania to na pewno znajdziesz u nas coś ciekawego ! ;]

Razem z całą ekipą klanu zapraszamy do naszej rodzinki ;]

PozdroooOO ^^

(;
omgNAT
omgNAT
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej wszystkim :)) Jestem moderatorem klanu "Jaram się Fotografią jak Ty zielskiem." Jest to klan związany z fotografia ;) Jeśli masz ciągotki do pstrykania to na pewno znajdziesz u nas coś ciekawego ! ;] Razem z całą ekipą klanu zapraszamy do naszej rodzinki ;] PozdroooOO ^^

idź stąd :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.