SkromnyKamil69
SkromnyKamil69
  30 kwietnia 2010 (pierwszy post)

siemka .zna ktos jakis program zeby usunac nick ze zdjecie bardzo wazne

Fieska
Fieska
  30 kwietnia 2010

w ps możesz postemplować, specjalnego programu do tego nie ma

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  30 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: siemka .zna ktos jakis program zeby usunac nick ze zdjecie bardzo wazne

przekadruj tak zeby na nie bylo dołu zdjecia jesli to jest na dole tak jak na fotce
wstaw tu albo daj link to ktosCi to zrobi jak nie umiesz
SkromnyKamil69
SkromnyKamil69
  30 kwietnia 2010

to napisz mi co mam zrobic to tak zrobie i bedzie po problemie;)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  30 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to napisz mi co mam zrobic to tak zrobie i bedzie po problemie;)

w IrfanView zaznacz obszar który chcesz zeby został i w zakladce edycja kadruj zaznaczone (crop selection)
fotokr
fotokr
  30 kwietnia 2010

A komu chcesz ukraść zdjęcie?

omgNAT
omgNAT
  30 kwietnia 2010

w paincie obciąć o.O

spioch
spioch
  2 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: siemka .zna ktos jakis program zeby usunac nick ze zdjecie bardzo wazne


Zdjęcia podlegają ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Złamanie praw autorskich jest karane grzywną, ograniczeniem wolności lub pozbawieniem wolności do lat 3 - sprawą zajmuję się sąd właściwy dla miejsca zamieszkania pozwanego.
oskar
oskar
  2 maja 2010

W dozie sprostowania tyczy się to wykorzystywania prac innych autorów, rozpowszechniania itp itd.

spioch
spioch
  2 maja 2010
oskar
oskar: W dozie sprostowania tyczy się to wykorzystywania prac innych autorów, rozpowszechniania itp itd.


To już sobie darowałem ...
Hmm ja to bym tak chciał żeby np jakieś moje makro ktoś sobie wziął bez pytania.
I powielił tak z 10 tys. razy na okładce a potem wydał książkę i napisała że zdjęcie zrobił on sam :) Ehhhhh :ninja:
oskar
oskar
  3 maja 2010

Wiesz niekiedy ludzie mają problemy ze zrozumieniem takich kruczków, chociaż dla CIebie, mnie to oczywiste.
Rozumiem ze to wkurza. Mi na razie koleś tylko przywłaszcza "mentalnie" pare zdjęc chwaląc się do innych ze on robił. :) Dlatego też ten temat o ramce. :)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  3 maja 2010
oskar
oskar: Wiesz niekiedy ludzie mają problemy ze zrozumieniem takich kruczków, chociaż dla CIebie, mnie to oczywiste. Rozumiem ze to wkurza. Mi na razie koleś tylko przywłaszcza "mentalnie" pare zdjęc chwaląc się do innych ze on robił. :) Dlatego też ten temat o ramce. :)

zechce to i tak wytnie ją
najlepiej go postrasz niech udowodni że to jego(pokaze RAWa np)
oskar
oskar
  3 maja 2010

Poprosiłem go o rawy. To powiedział ze mi nie będzie nic udowadniał:) I ze jak nie przestane ich publikować to poda mnie do sądu:D
Poprosiłem żeby to zrobił:) I po tym dodał mnie wszędzie gdzie można do CL
:)

aLandOfDreams
aLandOfDreams
  9 maja 2010
Hej wszystkim :))

Jestem moderatorem klanu "Jaram się Fotografią jak Ty zielskiem."
Jest to klan związany z fotografia ;)
Jeśli masz ciągotki do pstrykania to na pewno znajdziesz u nas coś ciekawego ! ;]

Razem z całą ekipą klanu zapraszamy do naszej rodzinki ;]

PozdroooOO ^^

(;
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

mam nadzieje ze dostaniesz dluugiego bana Ty i caly ten klan
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.