SexyMami17
SexyMami17
  21 kwietnia 2010 (pierwszy post)

witam, potrzebuję waszej opinii na temat szkół fotograficznych głównie w Łodzi ale nie tylko... chciałam studiować fotografię, ale ciężko wybrać mi, która z uczelni byłaby najlepsza... Może ktoś z was studiuje fotografię? lub zna taką osobę... a może nie warto zawracać sobie głowy tym kierunkiem? byłabym wdzięczna za pomoc.. zastanawiałam się nad łódzka filmówka albo nad wyższą szkołą sztuki i projektowania w łodzi.. jakieś opinie, dobre i złe stony?:)

Mjay
Mjay
  21 kwietnia 2010

Mi zawsze wydawało się że kierunki takie jak wzornictwo przemysłowe, sztuka mediów, albo właśnie projektowanie/design są bardziej wartościowe niż fotografia. Znaczna większość zawodowych fotografów nauczyła się zawodu samemu. Technicznie fotografia jest rzeczą bardzo prostą. Wybrałbym któryś z innych kierunków nad którymi się zastanawiasz, a fotografii nauczył się sam : )

omgNAT
omgNAT
  22 kwietnia 2010

wybierz coś wiążącego się z fotografią, a nie ją samą. będzie ciężko z przyszłością, ze względu na duża ilość fotomaniaków. ja już mam problem z praktykami o.O

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.