Unexpected
Unexpected
  14 marca 2010 (pierwszy post)

Witam mam wyzej wymieniony parat od dzis. Jest do niego dedykowany akumulator o pojemnosci 750mAh. Tu jest pytanie: Ile czasu go ladowac zeby bron boze go nie przeladowac? Instrukcja obslugi bardzo lakoniczna ... akumulator bede ladowal 1szy raz.
I tak juz poza tematem, co sadzicie o tym aparacie? Do amatorszczyzny sie nada? Skusilo mnie : cena wiele programow tematycznych , szeroki obiektyw i stabilizacja obrazu .

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  14 marca 2010

dedykowany akumulator i takowa ładowarka to nie ma takiego ryzyka pewnie dioda na ładowarce zasygnalizuje ze naladowany jest i odloczy napiecie

fotokr
fotokr
  14 marca 2010

Może być tak, jak ładujesz dioda mruga, a jak naładujesz świeci światłem ciągłym i wtedy jest OK.. naładowane.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  14 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Może być tak, jak ładujesz dioda mruga, a jak naładujesz świeci światłem ciągłym i wtedy jest OK.. naładowane.

albo kolory np zielony i czerwony u mnie np jest czerwony a jak naladuje nie swieci

w instrukcji powinno być
Unexpected
Unexpected
  14 marca 2010

Instrukcja obslugi jest na plycie ktora cos mi z vista nie chce dzialac ;p Ale dzieki za odpowiedzi - dioda swiecila sie na pomaranczowo pozniej zas zgasla domniemywam ze to oznacza naladowana baterie ;p . Ladowala sie ok 2h. po prostu wczesniej mialem apaat na zwykle paluszki AA i tam czas byl uzalezniony od ladowarki. Ale na szczescie me obawy okazaly sie niesluszne i temat mozna zamknac. Dzieki :)

HardcoremJestem
HardcoremJestem
  27 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak juz poza tematem, co sadzicie o tym aparacie? Do amatorszczyzny sie nada? Skusilo mnie : cena wiele programow tematycznych , szeroki obiektyw i stabilizacja obrazu .

Jak się jest dobrym fotografem to i z takiej cyfrówki duzo wykrzesasz - posiadam ten aparat , robie nim fotki. Możesz sobie obejrzeć moje digarty robione tym aparatem www.rafalblch.digart.pl
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.