kasiutek71
kasiutek71
  3 marca 2010 (pierwszy post)

Dostałam ten oto komunikat na swoje konto :

"Powód: Zdjęcie zostało dodane bez zgody osoby ze zdjęcia. Posługiwanie się wizerunkiem innych bez ich zgody podlega pod odpowiedzialność karną. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych zachowaliśmy informacje o koncie. W przypadku zgłoszenia skargi przez poszkodowaną osobę, udostępnimy je odpowiednim organom ścigania." ??

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  3 marca 2010

piszesz o porta;lu Fotka czy innym ??
jak o tym to dzial o fotka.pl
wyglada na to ze ktos zglosil ze umiescilas jego wizerunek bez jego zgody i pewnie zglosil tez to na policje stad taka tresc

kasiutek71
kasiutek71
  4 marca 2010

tak chodzi to o fotke .pl ,ale ja jestem na tych zdjeciach wiec w jaki sposob mogl mnie podac na policje ?;) to jest dla mnie smieszne :)

smallWolfs
smallWolfs
  4 marca 2010

normalnie nawet jesli ty tam jesteś to musisz miec zgode pozostałych osób

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak chodzi to o fotke .pl ,ale ja jestem na tych zdjeciach wiec w jaki sposob mogl mnie podac na policje ?;) to jest dla mnie smieszne :)

jesli byłaś tylko Ty lub nie bylo tam nikogo kto mógłby tak zareagowac to nie masz sie czego obawiać :)
Fieska
Fieska
  4 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: "Powód: Zdjęcie zostało dodane bez zgody osoby ze zdjęcia. Posługiwanie się wizerunkiem innych bez ich zgody podlega pod odpowiedzialność karną. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych zachowaliśmy informacje o koncie. W przypadku zgłoszenia skargi przez poszkodowaną osobę, udostępnimy je odpowiednim organom ścigania." ??


Też tak kiedyś miałam jak dodałam zdjęcie którego nie miałam na kompie i musiałam je skopiować z innej strony. Taka fotka... Nic nie zrobisz.
razotka
razotka
  4 marca 2010

Pytanie skieruj na dział O fotka.pl

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.