fajnezdjatka
fajnezdjatka
  1 marca 2010 (pierwszy post)

Witam serdecznie.

Domyślam się że oberwie mi się za ten temat gdyż szanowni moderatorzy uznają go za reklamę nie czytając nawet wątku do końca.Ale cóż zaryzykuję,mam nadzieję że warto i skorzystacie z wiedzy jaką będę wam dawkował:)
Na wstępie pragnę uprzedzić iż nie jest to reklama strony komercyjnej ani w żaden sposób reklama siebie.No dobra wyjaśni się więcej jak zacznę mówić o konkretach.

Więc!Zapraszam wszystkich do obserwowania mojego autorskiego projektu o nazwie "Luis".
Jest to fotograficzny projekt w którym chcę zaprezentować ciekawe fotografie i omówić je wg aspektów technicznych a co za tym idzie podzielić się z zainteresowanymi własną wiedzą i doświadczeniem.
Projekt ma charakter fotobloga w którym systematycznie z różną częstotliwością będę opisywał jak zrobić ciekawe zdjęcia prezentowane na stronie,rozpatrywał sprzęt fotograficzny,oprogramowanie do edycji zdjęć i pokazywał jak z tego fajnie korzystać.
Projekt dopiero co ruszył ale mam nadzieję że zainteresują was już fotografie zamieszczone w blogu:)

Aha blog nie jest czysto techniczny z natury,zawiera również opowiadania towarzyszące podróżom Luisa...a kto to?
czytajcie:

www.luis.fotolog.pl

P.S
Moderatorów proszę o przeczytanie całego tematu i chwilę zastanowienia się zanim będziecie chcieli pokazać własną władzę i wyższość :) - bez urazy oczywiście

spioch
spioch
  1 marca 2010
fajnezdjatka
fajnezdjatka: Domyślam się że oberwie mi się za ten temat gdyż szanowni moderatorzy uznają go za reklamę

Ja też tak uważam :spam: :ban:
spioch
spioch
  1 marca 2010

BTW a zdjęcie Luisa na 50 mm f 2 okropne :) Nie wiem jakie znasz tajniki ale są do d****py :zonk:

Fieska
Fieska
  1 marca 2010
fajnezdjatka
fajnezdjatka: Na wstępie pragnę uprzedzić iż nie jest to reklama strony komercyjnej ani w żaden sposób reklama siebie.


Jeżeli chcesz się dzielić z innymi swoją wiedzą to możesz robić to poprzez Twoje wypowiedzi na forum, a to co tu zaprezentowałeś jest jak najbardziej osobistą reklamą.
fajnezdjatka
fajnezdjatka
  1 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: BTW a zdjęcie Luisa na 50 mm f 2 okropne :) Nie wiem jakie znasz tajniki ale są do d****py


mistrzu!żałosne....
oOMateusz18Oo
oOMateusz18Oo
  1 marca 2010
http://uliczne-wyscigi.pl/index.php?ref=1627
bartheq
bartheq
  1 marca 2010
fajnezdjatka
fajnezdjatka: zawiera również opowiadania towarzyszące podróżom Luisa

"upojenie alkoholem daje się we znaki" - taaa bardzo ciekawe

btw patrzac na twoj login mysle, ze o tajnikach fotografii wolalbym poczytac w gazetce tesco niz na twoim blogu (:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  1 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: btw patrzac na twoj login mysle, ze o tajnikach fotografii wolalbym poczytac w gazetce tesco niz na twoim blogu (:

:crylol:
pojechałeś
fajnezdjatka
fajnezdjatka
  2 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o tajnikach fotografii wolalbym poczytac w gazetce tesco


widać po twoim poziomie fotografii

Pozdrawiam;)
Flo
Flo
  2 marca 2010
fajnezdjatka
fajnezdjatka: widać po twoim poziomie fotografii

no, raczej po twoim.
bartheq
bartheq
  2 marca 2010
fajnezdjatka
fajnezdjatka: widać po twoim poziomie fotografii

a moze i widac... nie mnie to oceniac, bo dalbym sobie 2+ /plus dlatego, ze wiem gdzie nacisnac zeby zrobic pstryk (:/

roznica miedzy toba a mna jest taka, ze ja nie twierdze ze znam "tajniki fotografii", nie probuje nikogo uczyc robienia zdjec i nawet nie uwazam siebie za autorytet mogacy to robic. ty rowniez nie powinienes.

ja po prostu sobie pstrykam i marnuje transfer w internecie wrzucajac moje zdjecia na rozne strony...
Flo
Flo
  2 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bartheq Fotka Team

:skromniś: :mrgreen:
oskar
oskar
  3 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam serdecznie.

Jeżeli ja tam nic nie znalazłem czego mógł bym się nauczyć, to boje się ze strona nie jest warta uwagi.
Flo
Flo
  3 marca 2010

zawstydził się chyba i usunął konto :D
zamykam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.