Tricia
Tricia
  16 lutego 2010 (pierwszy post)

mam zamiar zamówić obiektyw TAMRON 90 f/2.8 AF SP Di Makro do Sony a300
nareszcie się doczekałam i mam już całą sumę na niego. :)
aczkolwiek mam problem... to będzie pierwszy obiektyw, który będę zamawiała przez internet i chciałam się dowiedzieć które sklepy są godne polecenia i mogę być spokojna o to czy obiektyw dotrze w miarę szybko i co ważne, w jednym kawałku.
z góry dziękuję za adresy sklepów, którym mogę zaufać. :*

Flo
Flo
  16 lutego 2010

z foto tip miałam do czynienia, polecam

Tricia
Tricia
  16 lutego 2010

@Flo:
ale z tego co widzę, to nie mają obiektywu którego szukam :(

Flo
Flo
  16 lutego 2010

yhy. no to generalnie patrz gdzie jest najtaniej i z tych najlepiej wybierz ten, który oferuje możliwość odbioru osobistego w Twoim mieście.

Tricia
Tricia
  16 lutego 2010

@Flo:
poszukam juz jutro, bo na dziś nie mam siły.
dobranoc :)

bartheq
bartheq
  17 lutego 2010

cyfrowe.pl albo fotoforma.pl. jeszcze redcoon.pl czasami trafi jakas fajna cene (:

spioch
spioch
  17 lutego 2010
Tricia
Tricia: mam zamiar zamówić obiektyw TAMRON 90 f/2.8 AF SP Di Makro do Sony a300 nareszcie się doczekałam i mam już całą sumę na niego. :) aczkolwiek mam problem... to będzie pierwszy obiektyw, który będę zamawiała przez internet i chciałam się dowiedzieć które sklepy są godne polecenia i mogę być spokojna o to czy obiektyw dotrze w miarę szybko i co ważne, w jednym kawałku. z góry dziękuję za adresy sklepów, którym mogę zaufać. :*


Proszę bardzo http://www.imfoto.pl/produkty/1259/tamron-sp-af-90mm-f28-di-macro-11.html

Właścicielem jest on :) http://hesja.pl/

Polecam
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  17 lutego 2010

ja bym wolał pojechać i osobiście wybrać z kilku zeby potem nie odsyłać ze względu na FF BF a z tamronami tak bywa (nie wiem jak akurat z tym jako ze to stałko możliwe ze problemow nie bedzie)

Jacek80
Jacek80
  17 lutego 2010

ja za to sobie chwalę e-cyfrowe.pl
a co do....

Konto usunięte
Konto usunięte: cyfrowe.pl

wypieli się na mnie jeżeli chodzi o zwrot towaru, a po komentach w necie to widzę, że nie tylko na mnie... kontakt ze sklepem też kiepski
bartheq
bartheq
  17 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kontakt ze sklepem też kiepski

ja wlasnie mam bardzo przyjemne wspomnienia jezeli chodzi o obsluge i kontakt. ceny ostatnio maja troche gorsze, nawet ze znizka w profoto, ale na szczescie nic ostatnio nie kupuje bo wszystko juz mam (:
Tricia
Tricia
  17 lutego 2010

dzięki wszystkim ;)
w poniedziałek zamawiam z tego imfoto.pl ;)
w sumie temat do zamknięcia.

Krzysiek
Posty: 2 (po ~156 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Krzysiek
  22 lutego 2010

Polecam ten sklep: http://fotozakupy.pl/obiektyw/tamron-af-sp-90-mm-f-2-8-di-macro-11,6657s

Ceny maja bardzo konkurencyjne, przy tej kwocie masz wysyłke gratis. Kiedys zamawiałem lustrzanke to na drugi dzien kurier byl u mnie. Niedawno lampe to oczekiwałem 3dni. Bardzo dobry kontakt.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.