HappyEndx3
Posty: 408 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 33
HappyEndx3
  9 lutego 2010 (pierwszy post)

Otóż chcę zakupić pierwszą lampę błyskową, narazie nie potrzebna mi jakaś za tysiące złotych... Nie najlepsza, ale i też nie jakaś najgorsza. Znalazłam w internecie taką
http://allegro.pl/item903560941_lampa_i_ttl_do_nikon_d40_d90_d5000.html ... Zastanawiam się nad kupnem.. Na forach czytałam o niej i są mieszane zdania.. Dlatego nie wiem czy ją brać czy nie..
BARDZO PROSZĘ O POMOC!

I może jakieś propozycje dotyczące kupna lampy? POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI

HandOfFate
HandOfFate
  9 lutego 2010
HappyEndx3
HappyEndx3: http://allegro.pl/item903560941_lampa_i_ttl_do_nikon_d40_d90_d5000.html

to juz lepiej sunpaka za ta cene do nikona, posiadam, jestem zadowolony, narazie mi wystarcza, nie jest to profesjonalna lampa, ale jest ok.
nie pamietam tylko modelu, cena podobna.
HappyEndx3
Posty: 408 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 33
HappyEndx3
  9 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to juz lepiej sunpaka za ta cene do nikona, posiadam, jestem zadowolony, narazie mi wystarcza, nie jest to profesjonalna lampa, ale jest ok. nie pamietam tylko modelu, cena podobna.


a co myslisz o tej ' Tumax DSL880AFZ '??
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  9 lutego 2010
HappyEndx3
HappyEndx3:

a ja Ci ja bym polecił ta z linku jak nie masz kasy poza ittl bardzo przydatna do strobingu Ekspozycja błysku manualna:siedmiopoziomowa 1/1, 1/2, 1/4, 1/8, 1/16, 1/32, 1/64
opinie ma nienaajgorsze
a i jeszcze na ebay zagranicznym kupisz taka sama z wysyłka 100 pln taniej jak masz wypukłą karte kredytowa i nie przeraza Cie ze z gwarancji wtedy raczej nici(nie oplaca sie odsylać) to bierz
Bubixx
Bubixx
  9 lutego 2010

lampa z linku na pewno na poczatek ci wystarczy, co prawda dlugi czas ladowania nie jest korzystny ale do zdjeci typu one shot bez problemu wystarczy, na poczatek lampa ok ale w przyszlosci na pewno bedziesz chcial pomyslec o jakims wyzszym modelu... pozdr

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.