Patryk91x
Patryk91x
  6 lutego 2010 (pierwszy post)

witam, mam problem z photoshopem. otóż nie wiem dlaczego nie mogę używać w nim pędzlów. kiedy wybieram rodzaj pędzla i chce go użyć na zdjęciu to nic mi się nie pokazuje. może coś wcisnąłem nie tak. pomoże ktoś? wiecie dlaczego tak się dzieje?

Fieska
Fieska
  6 lutego 2010
Patryk91x
Patryk91x: może coś wcisnąłem nie tak. pomoże ktoś? wiecie dlaczego tak się dzieje?


zmniejsz rozmiar pędzla na mniejszy np. na 500 i zobacz czy wtedy widzisz.
Patryk91x
Patryk91x
  6 lutego 2010

źle się wyraziłem. pędzel widze, ale kiedy chcę go użyć i klikam na zdjęciu to go tam nie ma

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  6 lutego 2010
Patryk91x
Patryk91x: źle się wyraziłem. pędzel widze, ale kiedy chcę go użyć i klikam na zdjęciu to go tam nie ma

zobacz jaki kolor pedzla masz ustawiony pod spodem i jakie krycie
spioch
spioch
  6 lutego 2010
Patryk91x
Patryk91x: źle się wyraziłem. pędzel widze, ale kiedy chcę go użyć i klikam na zdjęciu to go tam nie ma


Naciśnij spację ...
spioch
spioch
  6 lutego 2010

Albo Caps Locka sprawdź

violinsolo
violinsolo
  7 lutego 2010
Patryk91x
Patryk91x: witam, mam problem z photoshopem. otóż nie wiem dlaczego nie mogę używać w nim pędzlów. kiedy wybieram rodzaj pędzla i chce go użyć na zdjęciu to nic mi się nie pokazuje. może coś wcisnąłem nie tak. pomoże ktoś? wiecie dlaczego tak się dzieje?

Być może malujesz na niezaznaczonej warstwie, albo krycie masz wyzerowane.
Tasiorrr87
Tasiorrr87
  7 lutego 2010
Patryk91x
Patryk91x: witam, mam problem z photoshopem. otóż nie wiem dlaczego nie mogę używać w nim pędzlów. kiedy wybieram rodzaj pędzla i chce go użyć na zdjęciu to nic mi się nie pokazuje. może coś wcisnąłem nie tak. pomoże ktoś? wiecie dlaczego tak się dzieje?

a moze masz wyprany Pędzel Historii ?? zrób rodzaj pędzla na zwykły i krycie na 100%
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.