youcanrun
youcanrun
  27 stycznia 2010 (pierwszy post)

Chciałbym opisać nową ciekawą stronę która pozwala na prostą i szybką obróbkę zdjęć i nakładanie tzw. foto efektów.

PATO.PL

Na stronie PATO.PL możemy bawić się swoim zdjęciami wtapiając je w różne ciekawe tła. Nasze odbicie w szybie czy billboard w centrum miasta to nie problem. Prosta budowa strony zapewnia szybką i prostą obsługę dla ludzi którzy nie mają dużo czasu na siedzenie przed komputerem. Serwis stanie się zapewne bardzo cenny dla osób, które przynależą do znanych społeczności, takich jak chociażby Fotka, Nasza-klasa, Grono lub dobrze już nam znany Facebook.

To jeszcze raz. Na czym polega działalność serwisu?

Dzięki stronie możemy modyfikować i kadrować nasze zdjęcia, tak by zaprezentować je w dość nietypowy sposób. Kilkoma kliknięciami możemy stworzyć coś naprawdę ładnego. Niektóre z nich są bardzo rzeczywiste, choć widać na pierwszy rzut oka, że to fotomontaż. Wybór efektów jest naprawdę duży. Ponadto bardzo często dodawane są kolejne ciekawe efekty.

Funkcjonalność ?

Strona wykonana przyzwoicie, można nawet napisać, że w przejrzysty sposób. Dzięki czemu nawet starsi użytkownicy komputerów poradzą sobie bez większego problemu. Wszystkie funkcje zamykają się na wybraniu odpowiedniego efektu dla naszego zdjęcia. Ewentualnej korekty odnośnie miejsca które chcemy objąć efektem (tzw. kadrowanie). Czary mary i po chwili mamy gotowe zdjęcie !

Podsumowanie

Bardzo kreatywny i praktyczny pomysł szybko zdobył moje uznanie. Spoglądając witrynę mam wrażenie, że będzie rozwijała się dość w błyskawicznym tempie, przybierając na sile w nowych niekonwencjonalnych efektach. Zabawa potrafi wciągnąć na dobre 15-20 min jeśli chcemy przetestować wszystkie efekty. Pomysł oceniam na mocne 9 na 10 punktów.

youcanrun
youcanrun
  27 stycznia 2010

Dodam jeszcze, że serwis jest w 100% darmowy a ja nie mam żadnych profitów reklamując go tutaj. W treści nie ma żadnych ukrytych linków. Jeśli ktoś chce nań wejść musi przekleić link ręcznie. Pozdrawiam!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.