Sylwan01
Posty: 21010 (po ~81 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 5
Sylwan01
  19 stycznia 2010 (pierwszy post)

Wiem tylko tyle że aparat ma tą funkcję ale nie wiem jak ją uruchomić w menu nigdzie nie widzę AEB.. Co ciekawe w trybie manualnym PASM mogę korygować wartość przesłony ale już przy +2EV miga czerwona kontrolka i zdjęcie wcale nie jest prześwietlone :/

darius & finlay - destination (michael mind remix)
play & win - slow motion
:nutki: :zakochany:
HandOfFate
HandOfFate
  19 stycznia 2010

O Boze, czy naprawde trudno jest zajrzec do instrukcji obslugi aparatu? Wolisz zadac sobie problem i pisac temat na jakims forum niz rzucic okiem do instrukcji obslugi ktora na pewno masz pod reka?
ciekawe :woot:

spioch
spioch
  19 stycznia 2010
Sylwan01
Sylwan01: Co ciekawe w trybie manualnym PASM


W Twoim przypadku winieneś nazwać ten tryb :spam:
Sylwan01
Posty: 21010 (po ~81 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 5
Sylwan01
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ktora na pewno masz pod reka?

w dupie a nie pod ręką nie kupiłem aparatu z papierami a w manualu na necie nie ma wzmianki o tym jak uruchomić funkcję bracketingu jest tylko w specyfikacji aparatu adnotacja że jest taka możliwość

Konto usunięte
Konto usunięte: W Twoim przypadku winieneś nazwać ten tryb

:zonk:
darius & finlay - destination (michael mind remix)
play & win - slow motion
:nutki: :zakochany:
sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  20 stycznia 2010

W/g tej strony, nie widze w tym aparacie opcji " bracketingu", jest " kompensacja ekspozycji "
Poczytaj ten manual mniej wiecej od strony 30. Na stronie 41 masz napisane jak zastosowac " kompensacje ekspozycji " ( w twoim wypadku zrobienie recznie 3 zdjec najlepiej na statywie z ekspozycja np: -1EV, 0EV, +1EV )

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.