GeloT
GeloT
  16 stycznia 2010 (pierwszy post)

Czy wyglad na fotografiach jest najwazniejszy ? A moze nie ? Ja np lubie jesli ktos na fotografiach przedstawia pasje .A wy ?

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wyglad na fotografiach jest najwazniejszy ? A moze nie ? Ja np lubie jesli ktos na fotografiach przedstawia pasje .A wy ?

nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem
jako ze fotografuje glownie ludzi staram sie pokazac ich czesto takimi jak sa Ale oczywiscie ze poprawia sie przed zdjeciem lub w post procesie pewne rzeczy czesto modelkom (modelom)
GeloT
GeloT
  16 stycznia 2010
joker4444
joker4444: GeloT:Czy wyglad na fotografiach jest najwazniejszy ? A moze nie ? Ja np lubie jesli ktos na fotografiach przedstawia pasje .A wy ? nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem jako ze fotografuje glownie ludzi staram sie pokazac ich czesto takimi jak sa Ale oczywiscie ze poprawia sie przed zdjeciem lub w post procesie pewne rzeczy czesto modelkom (modelom)

Tak dobrze rozumiesz . Wiem ze fotografie przedstawiaja glownie ludzi.Jesli sa to modelki ? to ladna buzie czy figure .Ubior ? tez rzecz jasna . Co myslisz o tych fotkach dziewczyn gdzie przyklejone do sciany ? tzw samorobki czesto ktore widze .
diatryba666
diatryba666
  16 stycznia 2010

.wygląd?? nie ! :D
Zdjęcia najlepiej wyglądają jak przedstawiają daną osobę naturalnie a nie że zdjęcia są tak poprzerabiane że laską się aż ryj świeci..wiesz o co cho ;p

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslisz o tych fotkach dziewczyn gdzie przyklejone do sciany ? tzw samorobki czesto ktore widze .

pokaz przykład nie woem czy piszesz o fotkach studyjnych na tłach:woot:
potatontas
potatontas
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: fotografiach przedstawia pasje .A wy

Ja też. Zdjęcie jest naturalne bo zawiera prawdziwe emocje a nie jakieś wymuszone gesty. Zdjęcie ma duszę.
omgNAT
omgNAT
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wyglad na fotografiach jest najwazniejszy ?

zależy. jeżeli mamy wyeksponować piękno danej osoby to owszem, ale jeżeli chodzi o samą fotografię to nie uroda osoby na niej jest najważniejsza a to jak całość się skomponuje. bo chcąc zrobić fajne zdjęcie możemy to zburzyć pokazywaniem piękna człowieka i np ja w większości uznaję zasadę: możesz nie wyjść pięknie ale za to zdjęcie jest dobre
czy coś ;)
Fieska
Fieska
  16 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wyglad na fotografiach jest najwazniejszy ?


Jaki wygląd masz na myśli? :woot:
Jeżeli ktoś fotografuje krajobrazy to co tam może wyglądać innego jak krajobraz, przecież to logiczne, że to jest ważne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja np lubie jesli ktos na fotografiach przedstawia pasje .A wy ?


A my nie.

Nie no żart. Nie rozumiem dalej Twojej wypowiedzi więc Ci nie powiem. Sprecyzuj się dokładniej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.