Yogobella
Yogobella
  7 stycznia 2010 (pierwszy post)

A może ktoś by chciał zrobić mi kilka ładnych profesjonalnych zdjęć? :) Cykanie samej siebie jakoś słabo mi wychodzi :(

pozdrawiam ;)

Flo
Flo
  7 stycznia 2010

za profesjonalne zdjęcia się płaci

Yogobella
Yogobella
  7 stycznia 2010
Flo
Flo:

Nie zawsze, nie wszystkim... :)
Flo
Flo
  7 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zawsze, nie wszystkim... :)

można też ruszyć tyłkiem.
(sorry, musiałam)
poszukaj sobie na maxmodels fotografa z Twojej okolicy, może się trafi PROFESJONALISTA który zrobi za darmo :ninja:
HandOfFate
HandOfFate
  7 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A może ktoś by chciał zrobić mi kilka ładnych profesjonalnych zdjęć? :) Cykanie samej siebie jakoś słabo mi wychodzi :(pozdrawiam ;)

poka cycki to pomyslimy :lol:
...zartuje ofkoz :)
fotograf
fotograf
  8 stycznia 2010

a z czym żartujesz? w sprawie myślenia, czy w sprawie cycków :P?

Paja
Paja
  8 stycznia 2010

do zdjęć w łazience nie jest potrzebny profesjonalista :nie: poradzisz sobie :tak:

spioch
spioch
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zawsze, nie wszystkim... :)


No ale w Twoim przypadku musisz płacić i to podwójnie :lol:
feuliette
feuliette
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A może ktoś by chciał zrobić mi kilka ładnych profesjonalnych zdjęć?

maxmodels
obsordine
obsordine
  9 stycznia 2010
Flo
Flo: za profesjonalne zdjęcia się płaci

Za profesjonalne,owszem.(Duża wiedza i jeszcze większe doświadczenie,pokaźne portfolio,pozytywna rekomendacja,pozycja na rynku pracy itp,itd)

Za dużo pseudoprofesjonalistów się porobiło.Odkąd maxmodels zdobyło tak dużą popularność,'dzieci' każą sobie płacić po 100 zł za sesje,mając za sobą półroczne lub mniejsze praktyczne 'doświadczenie'.Ja rozumiem,każdy jakoś zaczyna,jednak trzeba wiedzieć,od którego momentu swojej kariery zacząć pobierać opłatę.Tym bardziej,że niewiele jest osób,których zdjęcia są dobre-bardzo dobre i nietuzinkowe.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.