goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  30 grudnia 2009 (pierwszy post)

Wiec, kiedy sie wlacza aparat pisze "xD ochrona przed zapisem"
I z tym zwiazane jest moje pytanie, jak to naprawic.

HandOfFate
HandOfFate
  30 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec, kiedy sie wlacza aparat pisze "xD ochrona przed zapisem" I z tym zwiazane jest moje pytanie, jak to naprawic.

przeczysc styki karty jakims spirytusem czy czyms takim, sformatuj ją w aparacie (nie w komputerze), jak to zrobisz powinno zadziałać, jeśli nie, prawdopodobnie karta jest uszkodzona...
Flo
Flo
  30 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aparat pisze

umie pisac? :ninja:
goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  30 grudnia 2009
Flo
Flo: goodgirlgonebad15:aparat pisze umie pisac?

Tak, nauczylam go -,-
goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  30 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: goodgirlgonebad15:Wiec, kiedy sie wlacza aparat pisze "xD ochrona przed zapisem" I z tym zwiazane jest moje pytanie, jak to naprawic. przeczysc styki karty jakims spirytusem czy czyms takim, sformatuj ją w aparacie (nie w komputerze), jak to zrobisz powinno zadziałać, jeśli nie, prawdopodobnie karta jest uszkodzona...


a nie moze byc tego jakas inna przyczyna?
bo aparat nie jest moj, wiec wolalabym go nie czyscic, ani nie formatowac
spioch
spioch
  30 grudnia 2009

Przesun na karcie taki pstryczek i powinno pójść

HandOfFate
HandOfFate
  30 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie moze byc tego jakas inna przyczyna? bo aparat nie jest moj, wiec wolalabym go nie czyscic, ani nie formatowac

nie aparat formatowac a karte...

Konto usunięte
Konto usunięte: Przesun na karcie taki pstryczek i powinno pójść

xD nie maja pstryczka do blokowania zapisu
goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  30 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: goodgirlgonebad15: a nie moze byc tego jakas inna przyczyna? bo aparat nie jest moj, wiec wolalabym go nie czyscic, ani nie formatowac nie aparat formatowac a karte...

Wiem, zle napisalam

Konto usunięte
Konto usunięte: Przesun na karcie taki pstryczek i powinno pójść xD nie maja pstryczka do blokowania zapisu


no wlasnie szukalam czegos, co moglobyy zablokowac zapis, bo jak sie oglada zdjecie to jest taki kluczyk w prawym gornym rogu
FerreTx3
FerreTx3
  31 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: goodgirlgonebad15

ile masz lat ? :woot:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  31 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie szukalam czegos, co moglobyy zablokowac zapis, bo jak sie oglada zdjecie to jest taki kluczyk w prawym gornym rogu

sformatuj karte w aparacie i będzie ok :tak:
xxmaniek90xx
xxmaniek90xx
  4 stycznia 2010
http://www.prisonwars.pl/134914/ wejdz polecam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.