4JustBe4
4JustBe4
  8 grudnia 2009 (pierwszy post)

Może i wyda się głupie, ale błyskotliwością w tych sprawach nie świece.
Chodzi mi o to, że chciałabym mieć photoshopa ale nie na okres próbny (30dni)
Dowiedzialam sie jedynie tyle ze trzeba crack'a wgrac czy cos.
Ale ja nie mam o tym zielonego pojecia.
Kupno programu nie wchodzi w gre.
Dziękuje za góry za odpowiedz

HandOfFate
HandOfFate
  8 grudnia 2009

... i myslisz ze ktokolwiek tutaj napisze Ci jak uzywac pirackiego oprogramowania, hę ???
brawo :woot:

4JustBe4
4JustBe4
  8 grudnia 2009

gdyby tak ruszyc tym co trzyma ci sie na szyi to moze bys sie domyslil ze jak by ktos chcial min udzielic odpowiedzi to udzieliby ja na prv. ja nie takowych informacji udzielaalam na forum

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby tak ruszyc tym co trzyma ci sie na szyi to moze bys sie domyslil ze jak by ktos chcial min udzielic odpowiedzi to udzieliby ja na prv. ja nie takowych informacji udzielaalam na forum

glupota bylo zakladanie takiego tematu w ogóle chyba nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji PS to bardzo drogi program a gwarantuje ci ze kara za jego nielegalna wersjie jest o wiele wyzsza niz koszt jego zakupu
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

pozatym nie stac cie na |PS sciagnij darmowego gimpa ma te sam funkcje ktorych pewnie nawet w 1/4 nie wykorzystasz
Fieska
Fieska
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie takowych informacji udzielaalam na forum


Jeżeli ktoś się ubiega o cracka, aby mieć piracką wersję ps'a to legalne chyba to nie jest? :woot:

A tak a propos są do tego strony, gdzie można coś takiego pobrać. :wtf:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.