paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  2 grudnia 2009 (pierwszy post)

Jak w temacie dzisiaj zauwazyle i poczulem jak moja wbudowana lampa blyskowa w d60 zaczela puszczac lekko dym przy blyskaniu.
Mam takie pytanie czy powininenm sie tym bardziej przejmowac czy lampy przy intensywniejszym uzywaniu moze po prostu tak maja?
Poza tym dymkiem lampa dziala bez zarzutu.

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

HandOfFate
HandOfFate
  2 grudnia 2009

nie no, to chyba normalnie nie jest, ja swego czasu intensywnie korzystalem z wbudowanej lampy w d40-tce, robilem wiele zdjec lampa pod rzad i takich jajec nie mialem...jak dla mnie to serwis, ale moge sie mylic :)

paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie to serwis

jak mi wylicza czasami z 500 zl za naprawe to szkoda gadac :D napisze moze maila, moze mi w przyblizeniu napisza koszty naprawy... aczkolwiem wydaje mi sie ze z lampa ogolnie jest ok tylko ze ta szybka sie przypalila i stad ten dymek leci

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

Fieska
Fieska
  2 grudnia 2009
paulczkow
paulczkow: moze po prostu tak maja?


normalne to nie jest, więc radziłabym Ci zgłosić się do serwisu

paulczkow
paulczkow: jak mi wylicza czasami z 500 zl za naprawe to szkoda gadac :D


a gwarancja? :woot:
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a gwarancja?

w nikonie??:crylol:
tam i tak beda trzyma lekko miesiac a potem uznaja ze to Twoja wina jak nie zdecydujesz sie na naprawe i tak za ekspertyze swoja "fachowa" policza :mrgreen:
paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  2 grudnia 2009
joker4444
joker4444: w nikonie?? tam i tak beda trzyma lekko miesiac a potem uznaja ze to Twoja wina jak nie zdecydujesz sie na naprawe i tak za ekspertyze swoja "fachowa" policza

no wlaasnie... pozatym juz jest po gwarancji :ziober2: narazie napisalem maila opisalem problem i poprosilem o podanie przyblizonej ceny naprawy. Nie uzywam zbyt czesto wbudowanej lampy, ale czasami na imieninach sie przydaje :P

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

HandOfFate
HandOfFate
  2 grudnia 2009
joker4444
joker4444: w nikonie?? tam i tak beda trzyma lekko miesiac a potem uznaja ze to Twoja wina jak nie zdecydujesz sie na naprawe i tak za ekspertyze swoja "fachowa" policza

niestety, serwis nikona jest masakryczny jesli idzie o terminowosc, bo jesli chodz o zetelnosc napraw sa super...
ja jednak kupilbym po prostu lampe, za jakiegos fajnego sunpaka zaplacisz z 350zl, lepsza Ci niepotrzebna, chyba ze potrzebujesz sb-900 za 1500+ zl :)
dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  3 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety, serwis nikona jest masakryczny jesli idzie o terminowosc, bo jesli chodz o zetelnosc napraw sa super... ja jednak kupilbym po prostu lampe, za jakiegos fajnego sunpaka zaplacisz z 350zl, lepsza Ci niepotrzebna, chyba ze potrzebujesz sb-900 za 1500+ zl :)

w przyszlosci planuja zakup jakiegos metza 48, wiec w sumie nie wiem czy bede oddawał aparat do serwisu... narazie to zauwazam ze szybka co raz bardziej sie przypala, a odp. z serwisu jak narazie nie ma

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

MateuszekxD1909
MateuszekxD1909
  4 grudnia 2009
:superkupa:
Insuffisant
Insuffisant
  7 grudnia 2009
paulczkow
paulczkow: w przyszlosci planuja zakup jakiegos metza 48, wiec w sumie nie wiem czy bede oddawał aparat do serwisu... narazie to zauwazam ze szybka co raz bardziej sie przypala, a odp. z serwisu jak narazie nie ma

Ja na odpowiedz czekam juz trzy tygodnie... :mrgreen:
TylkooRap
TylkooRap
  7 grudnia 2009
paulczkow
paulczkow: Jak w temacie dzisiaj zauwazyle i poczulem jak moja wbudowana lampa blyskowa w d60 zaczela puszczac lekko dym przy blyskaniu. Mam takie pytanie czy powininenm sie tym bardziej przejmowac czy lampy przy intensywniejszym uzywaniu moze po prostu tak maja? Poza tym dymkiem lampa dziala bez zarzutu.


Może zanieś do specjalisty ?
On Ci najbardziej pomoże .
paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja na odpowiedz czekam juz trzy tygodnie...

a ja 6 dni :lol2: super sie poprawił ten serwis :lol2:

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

andzey
andzey
  10 grudnia 2009
paulczkow
paulczkow: a ja 6 dni super sie poprawił ten serwis


na pocieszenie dodam ze serwis canona jest identyczny jak wasz ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.