Claude91
Claude91
  8 listopada 2009 (pierwszy post)

Mam duży problem posiadam aparat nicon coolpix s200 i rozlał się w nim wyświetlacz.. I tu pytanie czy nie wiecie gdzie można wymienić owy wyświetlacz bądź zakupić nowy i serwis który by mi to zrobił ?? Z góry dziękuje za pomoc..

Pcasso
Pcasso
  8 listopada 2009

koszty wyświetlacza wraz z wymianą z pewnością przekrioczy 100 zł i może oscylować nawet w granicy 200 więc warto się zastanowić nad tym czy się to opłaci ...

Claude91
Claude91
  8 listopada 2009

opłaci się bo to prezent, i jest to jakaś wartość sentymentalna.. ehh..

Pcasso
Pcasso
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: opłaci się bo to prezent, i jest to jakaś wartość sentymentalna.. ehh..

no to zmienia postać rzeczy... :) więc samo odesłanie do Nikona do Warszawy to długi czas oczekiwania gwarantowany...jakiś servis w mieście niech się tym zajmie bynajmniej szybciej o ile taki wyświetlacz będą mieli :)
Claude91
Claude91
  8 listopada 2009

problem jest taki, że w moje okolicy nie ma serwisów.. a mogłabym prosić o numer do serwisu nicona bo ja nie mogłam znaleźć..

Flo
Flo
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nicona

xD
a nie masz karty gwarancyjnej? tam powinno być.
http://www.europe-nikon.com/support/pl_PL/local_content/broad/459/1.html
Flo
Claude91
Claude91
  8 listopada 2009

szukałam ale trafiałam na nieautoryzowane salony i z tego co się orientowałam tam były problemy z wyświetlaczami do tego modelu .. dziękuję ..

dzela62
dzela62
  3 grudnia 2009
:superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa: :superkupa:
MateuszekxD1909
MateuszekxD1909
  4 grudnia 2009
:superkupa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.