matijas00
matijas00
  5 listopada 2009 (pierwszy post)
http://www.fotka.pl/profil/XCroppAGirlX
golym okiem widac ze sie sucz wyszczuplila photo shopem
a oto ona prawdziwa






uzywacie photo shopa ?
jak tak to co najczesciej zmieniacie w swoich zdjeciach ?
czy waszym zdaniem osoby uzywajace takich programów maja kompleksy i chca je wlasnie nimi zatuszowac ?
czy dodawanie zdjec w samej bieliznie lub stroju kompielowym nie jest oznaka iz osoba chce sie dowartosciowac ?
myslicie ze wiecej 1 czy 11 taka osoba dostanie za rozbierane fotki ??
Fieska
Fieska
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: uzywacie photo shopa ? jak tak to co najczesciej zmieniacie w swoich zdjeciach ? czy waszym zdaniem osoby uzywajace takich programów maja kompleksy i chca je wlasnie nimi zatuszowac ? czy dodawanie zdjec w samej bieliznie lub stroju kompielowym nie jest oznaka iz osoba chce sie dowartosciowac ? myslicie ze wiecej 1 czy 11 taka osoba dostanie za rozbierane fotki ??


Używam.
Rozjaśnienie, kontrast, głębia, ostrość, kolory, retusz twarzy.
Nikt nie jest idealny. Kiedyś nawet modelce playboya pępek usunęli ze zdjęcia.
Raczej jest oznaką głupoty i świadczy tylko o środowisku z którego pochodzi.
Elizabet1665
Elizabet1665
  5 listopada 2009

używałam photoshopa często, dla zabawy, eksperymenty, dla zabicia czasu...itd...
ja tylko retuszuje niedoskonałości na twarzy, czyli jak mnie wysypie, cienie pod oczami i tylko to. Jeśli ktoś dokonuje dużych zmian to w tedy może mieć kompleksy i zmienia pare rzeczy , ale każdy chce dobrze wyjść na zdjęciu.... niektórzy w tedy przesadzą ze zmianami.
Na pewno więcej 11 dostaje za to jak jest ubrana, ale na pewno zdarzają się wyjątki...

HandOfFate
HandOfFate
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: uzywacie photo shopa ?

tak

Konto usunięte
Konto usunięte: jak tak to co najczesciej zmieniacie w swoich zdjeciach ?

nie ingeruje w tresc zdjecia, czasem usuwam zbedny element ktory wkradl sie do kadru (np. przewody wysokiego napiecia itp.) poza tym zabawa kolorami, tonacjami, krzywymi, kontrastem itd. czyli glownie kosmetyka i zabawa kolorem, ale to szczegoly ktorych uzywam po lightroomie albo camera raw.
Do tego dosc intensywnie bawie sie grafika w PSie, plakat, ulotka itp.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy waszym zdaniem osoby uzywajace takich programów maja kompleksy i chca je wlasnie nimi zatuszowac ?

te zdjecia tutaj sugeruja raczej ze ta pani zwyczajnie schudla...jak na moj gust.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy dodawanie zdjec w samej bieliznie lub stroju kompielowym nie jest oznaka iz osoba chce sie dowartosciowac ?

nie wiem, to domena kobiet ktora nie jestem, ktorych nie rozumiem czesciej niz bym sobie tego zyczyl :]
Jesli pani "poluje" na tym portalu na potencjalnego partnera to wiadomo, mysli ze przyciagnie go dupa i cyckami, a i wiekszosc facetow tylko na to leci. wstyd...

Konto usunięte
Konto usunięte: myslicie ze wiecej 1 czy 11 taka osoba dostanie za rozbierane fotki ??

nie interesuje mnie to zbyt szczegolnie, nie bawie sie w ocenianie zdjec i ludzi po wygladzie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.